Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet pozitívan gondolk...

Hogyan lehet pozitívan gondolkozni vagy elkezdeni? 16/F

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd észre azokat a dolgokat, amelyek jók, szépek, amelyek sikerülnek, és meríts ezekből erőt! Hidd, hogy a rossz dolgok elmúlnak és ilyenekké válhatnak!


Persze kiírt egysoros kérdésed mögött ki tudja, milyen élet, milyen háttér, milyen feloldatlan görcsök, szorongások, félelmek, csalódások vannak. Ennyiből, amit kiírtál, viszont csak ennyit tudok mondani.

2012. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi! :)
2012. máj. 1. 11:34
 3/4 GhostRider3 ***** válasza:

személyes tapasztalatot fogok leírni, mint jótanács


én azt vettem észre, hogy a "pozitívan gondolkodó" emberek nagy része egyszerűen csak önáltató. én inkább azt mondom, hogy minden helyzetnek meg kell látni az előnyét, inkább nem akaratosan cselekedni, hanem megfigyelni azt, hogy milyen változások milyen új lehetőségeket kínálnak neked. a legjobb az, ha olyan helyzeteket teremtesz magadnak, amiből csak nyertesen kerülhetsz ki.


és ez nem egyenlő azzal, hogy nem mered meglátni a rosszat, vagy azt sulykolod magadba, hogy igenis boldog vagy

ha rossz a helyzeted, akkor ezt meg kell tanulni elismerni és kezelni.


ha valami konkrét helyzetről van szó, abban is próbálhatok segíteni

2012. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2012. máj. 2. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!