Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Van egy szörnyű tulajdonságom. Mindenben kételkedem. Van egy csodálatos kapcsolatom, a barátom nagyon szeret, türelmes velem, mégis időnként rám tör a kételkedés, h biztos jó-e nekem. Máskor meg odavagyok érte. Ugyanez az életem többi részén. Vajon jó lesz-e h ezt tanulom? Vajon bírnak-e tényleg a csoporttársaim? Vajon jó-e a hajam? stb . És naponta többször változik a véleményem. Napi szinten többször megjárom a mélységeket é a magasságokat, érzem magam jónak és hasznavehetetlennek. Ezen h lehet változtatni? Rettenetesen fárasztó nekem, hiszen tudom h pl ott van a barátom biztos pont az életemben, nagyon azt érzem h ő az igazi erre nem találkozunk pár hátig(sajnos távkapcs) és közben elkezdek gondolkozni biztos jó-e ez így. Holott együtt tervezünk, mikor együtt vagyunk tökéletes már másfél éve. De nekem mindig van vmi, amin elkezdek rágódni és hatalmas problémát kreálok belőle. H lehet erről leszokni?

20L


2012. máj. 2. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiú. Mondjuk nekem nem ennyire gyakoriak az ingadozások. Általában úgy szoktam, hogy amikor negatív gondolatok uralkodnak el fölöttem, akkor igyekszem lefoglalni magam és nem rájuk gondolni. Eddig valamennyire bevált.
2012. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!