Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vonzanak a négerek...

Mért vonzanak a négerek jobban mint a fehérek? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de a néger fiúk sokkal jobban bejönnek mint a fehérek... Normális ez??? Van esélyem egy néger helyes sráccal össze ismerkedni??? Világos barna kék szemű,55 kg-os lány vagyok bejönnék egy négernek szerintetek?? A válaszokat előre is köszi! Fontos lenne mert már mindenki hülyének néz a rajongásomért. Az ilyenek jönnek be:


[link]



[link]



[link]


[link]



2012. máj. 3. 14:54
1 2 3 4 5
 41/47 misspoppyka ***** válasza:
83%

Nezzel mar kicsit korul,hogy hany magyar (ja es ilyen erovel hany FEHER ember Europaban vagy akar a vilagon) ul bortonben nemi eroszakert,illetve gyilkossagert...

Egyebkent ahogy latom,nalad egyszeruen arrol van szo,hogy nem az szamit,hogy valaki jo vagy rossz ember,hanem fekete es akkor mar rossz.A te szemedben FEKETE= ROSSZ,FEHER=JO.Ennyi es ezt nem kell tulragozni.De en erre nem lennek buszke...

2012. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 misspoppyka ***** válasza:
95%
Kedves #41-es.Szivembol szoltal... teljesen egyetertek... hogy mik vannak... :D
2012. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
82%

# 31: úristen, létezik még ilyen ember? :D mintha a 60-as évek előtti fekete ellenes amcsi propagandát hallanám. :)


Nincs benne semmi abnormális. Nekem meg fiúként bejönnek a néger lányok. :P

2012. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
73%

Ez a 76%-os komolyan ekkora értelmi sérült? Mit gondolsz, ember, fehér erőszaktevők nem hálózzák be a földkérget?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

----> Nesze, ez a feltevő sem tért ki külön támadója bőrszínére, valószínűsíthető hát, hogy Európa átlagemberét testesítette meg külsőre az, de ha mégsem, akkor is ellened szól megannyi cikk, riport és börtönben ejtőző férgek ténye, akár hajlandó vagy tudomásul venni ezt, akár nem.

Hitleren tán pigmentdús irharéteg ékeskedett? És Charlie Mansonon? Balogh Lajoson? Eric Edgar Cooke-on? Hasfelmetsző Jacken? Justin Bieberen? Na ugye. A végén még rólunk, felettébb ártatlan, terézanyai szűziességgel bíró fehérekről marcangolódik le a titokzatosság hófehér leple.

Társadalmi megítélésről; értelmes (tehát tőled eltérő) egyedek pusztán ezen okból kifolyólag nem fogják megszólni a tejeskávé utódokat, a hülyékre meg nemes egyszerűséggel szarni kell. A nem méltóak szitájaként is lehetne értelmezni a származást. Mellesleg a kisgyerekek rendkívül gonoszkodóak, Luciferszerűek tudnak lenni, úgyis megtalálják a gúnyolódás módját, ha nem ebben, majd valami másban.

Kérdező, az ízléssel nem érdemes vitatkozni, a tiéd ilyenre sikeredett és kész. Nem vagy se több, se kevesebb ettől.

2012. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha a szerelmet abban az emberben találod meg aki esetleg színes bőrű, vagy afroamerikai, akkor úgysem fog érdekelni mások véleménye. Ez nem betegség stb. Azok akik ezt betegségnek titulálják egyszerűen csak rasszisták, szerintem az ember ugyanúgy ember a másságával együtt.:)


mellesleg a rasszista kommentelőknek ajánlanám az 'Amerikai História X' c. filmet. Miután megnézték, szerintem lehet nem fognak ennyire ragaszkodni a véleményükhöz.

2012. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
31%

Nincs abban semmi abnormális, ha vonz az egzotikum, de azért korcsnemzésbe ne essünk már, kéremszépen!

És szexszelj felőlem NIGGERREL, de az neked nem leszjó... majd ha a haverjaival gang-bangbe vág és sorban végigmennek rajtad, megtanulod, hogy hol van NŐ helye! Meg majd ha be mersz szólni neki, vagy valamihez nem lesz kedved, ne csodálkoz, ha a fejedet a falhoz csapkodja.


És igen van kis meg nagyfarkú is, mint ahogy minden rasszban, de nem ez a lényeg, hanem az arányok! Az pedig az, hogy a niggerek között sokkal többen vannak azok, akiknek nagyobb, mint nekünk.

2012. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
61%
Úr isten mennyi rasszista ember van itt. Undorítóak vagytok. Mi mind emberek vagyunk ugyan az a faj igen külömbözünk ,más a bőrszínünk ,de mind emberek vagyunk. És szerintetek csak azok erőszakolnak akik feketék hát nem. Hány olyan emberkereskedő van aki fehér?? Nagyon sok. Persze a feketék sem angyalok de azért mert néhányan olyanok amilyenek nem kell mindegyiket elítélni. Tényleg bennetek csak utálat van ,szerintem nem is tudtok szeretni.. És szomorú hogy ennyi rasszista ember van. Mi mind egyenlőek vagyunk, mind emberek,testvérek és össze kéne tartanunk nem pedig gyűlölködni és bántani egymást.
2017. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!