Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vonzanak a négerek...

Mért vonzanak a négerek jobban mint a fehérek? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de a néger fiúk sokkal jobban bejönnek mint a fehérek... Normális ez??? Van esélyem egy néger helyes sráccal össze ismerkedni??? Világos barna kék szemű,55 kg-os lány vagyok bejönnék egy négernek szerintetek?? A válaszokat előre is köszi! Fontos lenne mert már mindenki hülyének néz a rajongásomért. Az ilyenek jönnek be:


[link]



[link]



[link]


[link]



2012. máj. 3. 14:54
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
10%

hát poppika te vagy beteg elárulom és a kedves kérdező is

tisztességes ember nem bonyolódik kapcsolatba, főleg nem szexuális kapcsolatba egy fekete férfival, ha mégis akkor nem szül neki gyereket

nem azért , mert szemét vagyok, hanem mert majd az oviban és a suliban pokollá teszik a gyerekek az életét


és nem én vagyok az aki az utcán vagy bárhol beszól, megnéz, mutogat egy félvér vagy fekete emberre, ugyanis engem megtanítottak viselkedni , ellenben veled

2012. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 misspoppyka ***** válasza:
80%
Meg mindig nem ertem,miert is lennek beteg,csak es kizarolag azert,mert fekete ferjem van.Illetve ellenben veled,en miert is nem tudok viselkedni?Mert vegigmegyek a fekete ferjemmel az utcan,es nem szegyenkezek miatta?Vagy mert buszke vagyok a 14 eves fiamra,fuggetlenul attol,hogy felver?Mindegy,neked is megvan a magad velemenye,es nekem is.Azt gondolom,mindenki sajat magat minositi.Es attol fuggetlenul,hogy neked mi a velemenyed,igenis nagyon sok lanynak/nonek tetszenek a szinesboru ferfiak.En nem fogok itt veled arrol vitatkozni,ki a beteg,es ki nem.Mivel a rasszizmus a buta emberek sajatja (persze inkabb ne altalanositsunk),ok ugyse fogjak a budos eletbe se megerteni,miert is rossz az,hogy valakit csak es kizarolag a borszine alapjan itelnek meg,es nem az alapjan,milyen ember.Ezt te sem fogod megerteni,csak a magad igazat hajtogatod,de egy ertelmes indokot sem tudsz felhozni mellette (talan mert nincs is...).Te,feherkent valassz magadnak feher part,ha neked ez tetszik,aki meg masmilyet akar,az keressen maganak olyat,amilyet akar.De ettol meg nem kellene lekezelni senkit.Ahogy te teszed,te,aki tudsz viselkedni,velem ellentetben...
2012. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
11%
jól mondod nem tudsz viselkedni, ezzel le is zárnám a témát, mert nem én támadtam neked mint egy őrült.
2012. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 misspoppyka ***** válasza:
80%
NO COMMENT.
2012. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
80%

Először is, nem "néger" hanem fekete/színes bőrű/afroamerikai a helyes megszólítás. Másodszor, azok az adatok alapján amiket megadtál nem tudlak elképzelni,nem tudom,hogy szép vagy-e vagy hogy kinek jönnél be... De gondolom ugyanannyi esélyed van egy színesbőrű fiúnál mint egy fehérbőrűnél. Lehet,hogy az esete vagy,lehet,hogy nem.Egyébként Magyarországon elég sok külföldi él,ismert szórakozóhelyeken(pl.Hajógyári-DokkBeach)lehet ismerkedni velük.

Végezetül pedig szerintem ne érdekeljen,hogy ki néz hülyének emiatt,a képeken lévő pasik szerintem is jól néznek ki:)

2012. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
20%

poppika


NO COMMENT...

2012. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
22%

[link]


tessék poppika


NO COMMENT::::

2012. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 misspoppyka ***** válasza:
91%
Kedves uolso,igen,kozottuk is van nagyon is sok szemet,aljas mocsok ember.De ez alapjan megitelni egymilliard embert... hat gratulalok.Annak is utananezhetnel,hany magyar ember ul bortonben kabitoszer miatt,nemcsak itthon kulfoldon is...na ugye...de ettol meg nem minden magyar foglalkozik kabitoszerrel,ugye?
2012. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
19%

inkább kábszeres legyen, mint olyan aki megöl és erőszakol lányokat


Popika te egy nem is mondom mi vagy, mert nincs rá szó :D

2012. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
49%
Igen! Milyen szerencse, hogy csak ez a két erőszak és gyilkosság volt az egész országban már évtizedek óta. Erre idejött ez a két csokipofa és azt csinálta a mi lányainkkal. Hát ez felháborító!!! Kolosszál!
2012. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!