Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vonzanak a négerek...

Mért vonzanak a négerek jobban mint a fehérek? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de a néger fiúk sokkal jobban bejönnek mint a fehérek... Normális ez??? Van esélyem egy néger helyes sráccal össze ismerkedni??? Világos barna kék szemű,55 kg-os lány vagyok bejönnék egy négernek szerintetek?? A válaszokat előre is köszi! Fontos lenne mert már mindenki hülyének néz a rajongásomért. Az ilyenek jönnek be:


[link]



[link]



[link]


[link]



2012. máj. 3. 14:54
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
41%

és a sok fehér kitől kapta az aids-et te nagyokos?

Igenis beteg aki feketékkel akar lefeküdni

normális ember taszítónak találja, és nem hoz a világra félvér gyereket, hogy aztán a remek társadalom kikezdje....


Szóval inkább neked és a kérdezőnek van (jó esetben) annyi esze mint egy zsiráfnak, de kétlem :)

2012. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
54%

Kedves #21-es!


Remélem akkor is ennyire fájt a pici szíved, amikor a fehér ember "meghódította" pl. az amerikai kontinenst, és az odaszállított betegségekkel megtizedelte az őslakosokat. Akkor most mondhatnánk, hogy undorító és gusztustalan fehérek.


Ne napozz sokat nyáron! Nehogy nagyon barna legyen az a szép fehér bőröd.


"Igenis beteg aki feketékkel akar lefeküdni

normális ember taszítónak találja, és nem hoz a világra félvér gyereket, hogy aztán a remek társadalom kikezdje...."


Ennek a társadalomnak oszlopos tagja vagy. Épp ezt teszed Te is. Kikezdesz és kirekesztesz. De eljön a nap, amikor öreg és csúnya leszel. És sajnálni fogod, hogy senkit nem érdekelnek a belső értékeid, mert a külsődet nézik, és az taszító.

2012. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
27%
kedves 22-es szerintem te is lehetsz olyan felvilágosult, hogy tudd egyes régiókban a világon az emberek 25%a fertőzött valamilyen nemi betegséggel (és ezek nem fehér régiók) és ha már írtad hogy a fehérek az amerikai őslakosokat tizedelték (akik az indiánok voltak :D), akkor kicsit nézz utána, hogy az AIDS hány ember életét tette tönkre, hány családot szedett szét és hány embert ölt meg!!!! És ez már a tények alapján is undorító, hogy egy fekete férfihoz vonzódj.És az AIDS sem a fehérektől származó betegség!!!!
2012. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
40%

Köszönöm a plusz infót az amerikai őslakosokról. :-) Csak egy példa volt a csodálatos és felsőbbrendű fehér ember tettei közül. Vagy az indiánok nálad fehérnek minősülnek? Akkor bocsánat, rossz példa volt.


Hadd kérdezzek valamit. Ki hurcolta Európába azokat a betegségeket (akár az AIDS-t)? A fekete férfiak? Vagy inkább a fehér férfiak, akik keveredtek az afrikai nőkkel Afrikában? Egy-két üzleti út, vagy az afrikai szafariról az elefántcsont és gyémánt mellé hoztak mamának egy kis nemi betegséget is. Grátisz.


Isten áldjon!


(Egy nem normális, akinek afrikai férje van, és egészséges)

2012. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
36%
Viszonylag nagy volt a bevándorlás és valszeg úgy jöttek be és hozták be a bacijaikat. És nehogy félreérts, de itt a fekákról van szó és az indián nem feka és nem is fehér.
2012. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%
Jah, és a gyémántot és az elefántcsontot sem a fekák, hanem a gazdag fehérek hozták be
2012. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 misspoppyka ***** válasza:
80%

Kedves #21-es,most komolyan, ujra meg ujra meg tudok dobbeni az emberi butasagon e roszindulaton.Eloszor is,ha csak azok lennenek AIDS-esek (stb. egyeb nemi betegsegek),akik feketekkel szexeltetek,hat biztos nem lennenek ennyien.De mivel a feher ember is szexel feher emberrel meghozza manapsag sajnos orrba-szajba mindenki mindenkivel (tisztelet a kivetelnek),BARKI aki beteg atadhatja BARKINEK.Ugyhogy nehogy mar azt mondd,hogy a "feher" ember nem tesz igencsak sokat azert,hogy fertozze a masik "feher" embert!

Es mar bocsanat,de nem az abeteg,aki egy mas borszinuhoz vonzodik,hanem aki ezt eliteli,csupan csak a borszin miatt.Tudod,ezt hivjak rasszizmusnak,ami a buta es korlatolt emberek jellemzoje.

Ja,es az a bizonyos "remek tarsadalom",ami "kikezdi" a szerinted "undorito" felver gyerekeket,az azert teheti meg,mert hozzad hasonlo emberek is a tagjai.

2012. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
24%

# 22/27


neked néger a férjed? Elásnám magam a helyedben

Másrészt, én nem megyek oda senkit csúfolni azért mert félvér, vagy más a bőrszíne, de sok ember meg fogja majd tenni.

Erre nincs magyarázat, BETEG AKI FEKETE FÉRFIAKHOZ VONZÓDIK


nyilván a szülei nem foglalkoztak vele eleget

lehet engem utálni, rasszistézni és primitívnek titulálni attól még ti buta libák maradtok

2012. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 28 as én teljesen egyetértek veled

BETEGES EZ A SZENVEDÉLY

keress magadnak egy fehér srácot, vagy ha nagy f*sz kell, akkor egy lovat

2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 misspoppyka ***** válasza:
86%

Kedves #28-as es #29-es!Orulok,hogy ennyire egyetertetek.Csak ismetelni tudom magam:nem az a beteg,illetve buta,akinek egy szinesboru ember tetszik,hanem az,aki ezt eliteli,csak es kizarolag a borszin miatt.

Egyebkent,igen,neger ferjem van,es csak es kizarolag nektek elarulom,hogy nem azert szeretem,mert nagy merettel rendelkezik (sot inkabb kisebbel),hanem mert rendes,kedves,gyenged,mindenben a csaladja mellett all,es borszintol fuggetlenul az egyik legjobb ember,akivel valaha talalkoztam.Hat ezert,de mivel ti csak annyit ertetek ebbol,hogy neger,mar rogton fuj.Hogy milyen ember az a neger,az nem szamit.

Csak magatokat minosititek ezzel.

2012. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!