Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdjek neki az önfejlesz...

Hogy kezdjek neki az önfejlesztésnek, hogy fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés
0 önbizalmam van, egy kalap sz*rnak érzem magam másokhoz képest. Milyen könyveket, videókat ajánlotok? Pszichológus nem segített.
2012. máj. 3. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ami segít:


1. új hobbi amit szívvel lélekkel csinálsz.

2. sportolj valamit rendszeresen (legjobb lenne egy csapatsport)


Nem kell semmivel törődj, csak ezekbe kezdj bele és csináld legalább 1 évig. A többi meg vonzata annak amit el szeretnél érni!

2012. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jin ***** válasza:

Ne legyél szigoru magaddal,mert az emberek majd lesznek helyetted!

Én tudom ,hogy jól működik az agyam ,de nőügyileg ugyan ilyesmi,önbizalmam az azért nem 0mondjuk.

Sztem próbáld meg leszrni ,és próbálkozz olyan dolgokkl ami szórakoztat ésabból csinálj olyat amit más nem tud:D

2012. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az elso valaszoloval egyetertek es e melle meg ajanlanek egy nagyon jo konyvet 365 nap Napoleon Hill gondolataival:) hajra!
2012. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ha egy kalap szarnak erzed magad, menny ki a temetobe s ulj le eegy padra s nezz vegig a sirokon s gondolkozz el hanyan szeretnenek most a te helyedben lenni!!


Szerintem a sport gyogyir majdnem mindenre! Tuzz ki magad ele egy celet! Pl lefogyok vagy megizmosodok eppen milyen a testalkatod. Ha elered amit kituztel elfogod hinni h az elet minden teruleten sikereket tudsz elerni.

- Valtoztass frizurat, novesz egy kis szakallkat ha masnak latod magad a tukorbe maris konnyebb elfogadni magad.

- legyen valami uj hobbyd lehetoleg amit nem a gep elott kell vegezni hanem emberek kozott. Az internet szinte megolte a szemelyes kommunikaciot sajnos..

2012. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A temetőben én pedig szívesen lennék az ő helyükben.
2012. máj. 3. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:

A leghatékonyabb eszköz ilyen esetben a barátok biztatása.


Én is egyfajta önbizalomhiányban szenvedek, de a barátaim mindig biztosítanak arról, hogy nincs igazam! :)


Fel merem tételezni, hogy nem nagyon vannak barátaid. Szerezz! Merj az emberekkel kapcsolatba lépni! Osztálytársak vagy más közösség, mindenhol vannak akikkel jól ki tudsz jönni! FONTOS: nemcsak neked jó érzés velük lenni, hanem nekik is veled. Persze csak a megfelelő emberekkel garantálható ez. De ha megtalálod ezeket, akkor nyert ügyed van!


Feltételezem, hogy mások nem erősítettek meg abban a hitedben, hogy nem érsz túl sokat. Főleg csak te beszéled ezt be magadnak, nem?


Hallgass másokra is!

2012. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem mindenkinek vannak barátai...
2012. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek, az nem jó állapot, akkor meg kell őket keresni!
2012. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az alábbi linken vannak könyvajánlások, mind a pozitív gondolkodásban, mind a sikerre való gondolkodásmódban, mind a csajozásban. Emelett cikkek is jelennek meg pár naponta:


[link]


Ugyanakkor sport és hobbik, ahogy fentebb már tanácsolták.

Sok sikert kívánok neked!

2012. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!