Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ezért nagyon gonosz vagyok?

Most ezért nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erröl a helyzetröl:


Az egyik szomszédunk az évek során megmérgezte 3 kutyánkat és nagyjából 10 macskánkat. A szüleim sose jelentették fel öket, nem tudom miért, pedig nekik se tetszett ez egyáltalán. Szóval nyugodtan megúszták eddig.


Most egy pár hete tudtam meg, hogy az öregasszony aki a mérgezésben résztvett korházban fekszik valami súlyos betegséggel.


Ez engem nagy elégedettséggel tölt el és azt kívánom magamban, hogy szenvedjen sokat, mint a cicánk aki 3 napig feküdt gyengén, enni-inni se tudott, csak szenvedett mire meghalt szegény. Vagy a kutyánk akinek rohama lett a méregtöl és a saját hányásában kellett meghalnia.

Hasonlókat kívánok a banyának is.


2012. máj. 4. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy gonosz, a helyedben szerintem én már rég megleckéztettem volna a banyát, akkor is, ha már egy vén p*csa. Ne kívánj neki rosszat, mert visszafogja kapni, de nem kell szomorkodnod, amiért beteg, szerintem nem tettél semmi rosszat.
2012. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy gonosz. A helyedben én is elégtételt élveznék, és úgy gondolom ezzel mindenki így van, aki járt már hasonló cipőben.


Én ugyan ezt éreztem, mikor meghalt a szomszéd kutyája, aki egszer letépte a cicámat a fáról, mert a gazdája uszította.


Tudom, hogy nem a kutya volt a hibás, de nagyon haragudtam rá, aztán egy nála nagyobb kutyával össze verekedett és majdnem ugyan olyan sérülésekkel került kórházba, mint a cicám.


Kölcsön kenyér vissza jár.

2012. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Én még be is mennék hozzá a kórházba, hogy elmondjam neki.
2012. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik korházban van, de nem is érdekel annyira. Elég nekem tudni, hogy súlyos beteg. Öszintén szólva megérdemelte.


Viszont szinte biztos, hogy a férje is benne volt a dologban, ö pedig még otthon van.


Most pillanatnyilag úgy állok a dologhoz, ha a mostani állataink közül egyet is megmérgeznek, akkor én magam fogok tenni valamit...

2012. máj. 4. 15:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt arról, hogy mérgeznék bárkit is? Nem vagyok gyilkos, mint ök.
2012. máj. 4. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

áááááá de gyűlölöm az ilyen állatkínzó r.hadékokat :@

én már biztos csináltam volna valamit.. pedig alapjáraton nyugodt, türelmes, néha túl jószívű vagyok, de az állatkínzó köcsögök úgy fel tudnak húzni hogy ölni tudnék olyankor..

és szerintem igenis ugyanazt érdemelnék az ilyenek, mint amit ők tettek, de mivel az mégiscsak durva lenne, ezek esetében már annyival is megelégednék ha iszonyatos hascsikarások mellett mondjuk 2 hétig fosnának egy huzamban, és kapnának vmi jelet, hogy ez már pedig azért van, mert..

tudom, nem megvalósítható amit leírtam, pedig olyan jó lenne. minden f..szopó megkapná amit érdemel.


és a kérdésedre válaszolva, szerintem itt a gonosz nem te vagy.

2012. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Isten akarata/buntetese . ez hogy ez tortent vele :)

szerintem nem te hanem ők a gonoszok. nekik nincs valami kocsijuk vagy ilyesmi amit megrongalhatnál /:)

2012. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem ártottál senkinek, az hogy mit érzel ahhoz senkinek semmi köze.
2012. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én tuti megbosszultam volna a helyedben valahogy hivatalos úton. Jó kis pénzbüntwetést rájuk szabattam volna!
2012. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tölem függöt, hanem szüleimtöl... én nem tudtam mit tenni.
2012. máj. 16. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!