Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ezért nagyon gonosz vagyok?

Most ezért nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erröl a helyzetröl:


Az egyik szomszédunk az évek során megmérgezte 3 kutyánkat és nagyjából 10 macskánkat. A szüleim sose jelentették fel öket, nem tudom miért, pedig nekik se tetszett ez egyáltalán. Szóval nyugodtan megúszták eddig.


Most egy pár hete tudtam meg, hogy az öregasszony aki a mérgezésben résztvett korházban fekszik valami súlyos betegséggel.


Ez engem nagy elégedettséggel tölt el és azt kívánom magamban, hogy szenvedjen sokat, mint a cicánk aki 3 napig feküdt gyengén, enni-inni se tudott, csak szenvedett mire meghalt szegény. Vagy a kutyánk akinek rohama lett a méregtöl és a saját hányásában kellett meghalnia.

Hasonlókat kívánok a banyának is.


2012. máj. 4. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És te nem tudod, hogy pontosan miért mérgezte meg őket?
2018. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!