Zavar ha utánoznak?!

Figyelt kérdés
13 éve van egy barátnőm. Múltkor beszélgettünk, hogy ki mit irigyel a másikban. Mondta hogy azt, hogy én mindig olyan jól nézek ki, jól öltözöm, megvan a stílusom. És hogy mindig próbál valami kis trükköt el lesni és utánozni.Örültem is neki, mert eddig nem vettem észre hogy utánozna. De most nagyon ráált a dologra és ráaduásul még csak nem is állnal jól neki ezek a cuccok. Hogy mondjam el neki? Állítólag mások szerint illik hozzá, de abszolút nem, nevetségesen néz ki. Nem akarom hogy a hátamögött kinevessék!
2011. szept. 16. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem zavar. Miért is zavarna? Ha utánoznak azt jelenti tetszem nekik...

Szerintem gyerekes dolog ezen kiakadni...

21-L

2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Zavar nagyon zavar. De fordítva is. Én átrágós típus vagyok. Kinézek valamit, és ha nem jelentkezik a nagy szerelem, akkor képes vagyok hetekig nézegetni a kirakatban és elmélkedni rajta, hogy megvegyem-e vagy se. ha közben barátnőm megveszi, akkor le vagyok törve, mert annyira rossz érzés, hogy én is megveszem.
2011. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az utanzas a legnagyobb bok.
2011. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez természetes. Bár nem árt figyelni, nehogy túlzott mértéket öltsön. Akkor meg kell neki finoman mondani, hogy essék sértődés. De miért nem adsz neki tanácsokat, hogy mi állna neki jól? Menjetek együtt üzletekbe, és próbálja ki azt, ami szerinted jól áll. Ez jó játék, és közben megtalálja az ő stílusát.
2011. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Engem is borzasztóan zavar. Messziről kerülöm a NewYorkert meg a hasonló tucatcuccokat árusító butikokat. Megőrülök tőle, ha valamelyik ismerősömnek ugyanolyan ruhája van. Az is idegesít, ha találok egy király színű körömlakkot és másnap már mindenkinek ugyanolyan. Én nem vagyok az a vezető-egyéniség, van egy stílusom, és nem szeretem ha utánoznak.
2011. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
irigy kutya vagy,ráadásul féltékeny is,félsz h végül ő lesz a jobb-szebb. mindenki szerint jól állnak neki a cuccok,csak szted nem. vajon miért??
2011. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Téged biztos hogy nem zavar? Szerintem, ha tényleg örülnél neki, akkor nem így tetted volna fel a kérdést. Lehet hogy tévedek. Biztos, hogy nem állnak jól neki azok a dolgok, amiket leutánoz, vagy csak azért látod így mert valahol zavar hogy téged akar lemásolni? Mindegy is ez most. Beszélj vele erről nyugodtan, mondd el a véleményedet, hogy szerinted ez meg az nem áll jól neki, és esetleg segíts neki, hogy mi lenne az ami ellenben a te stílusoddal jól állna neki és ízléses lenne. Fú de hosszú mondat lett.:) Egyébként ha ő úgy jól érzi magát, akkor téged ne aggasszon szerintem hogy a háta mögött kinevetik esetleg. Lehet, hogy én vagyok túl jó indulatú, de én nem hiszem hogy kinevetnék ha csak nem konkrétan bohócnak öltözik. Akkor már sokkal inkább, hogy ha a viselkedése nevetséges, vagy nagyon nem a testsúlyának megfelelő ruhát vesz fel. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azelőtt mindig magassarkút elegáns cuccokat hordott amik illettek hozzá, és jól álltak neki. Most meg elkezdi ezeket cicanadrág normál pólóval, a csőnadrág, bokacsizma meg ilyeneket amik nem állnak jól neki, mert az alakjához sem illik.


Ő 17, én 18

2011. szept. 16. 16:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani,hogy az átlagos emberek átlagos ruhákat hordanak.Teljesen mindegy milyen márkájúak,színűek,mennyire trendisek,hisz tök ugyanaz mind.Én a pénztárcámnak megfelelően öltözködöm,s ha kivételesen azt hiszem véletlenül,hogy na ilyenem csak nekem van,2óra múlva meglátom máson is ugyanazt a ruhadarabot,vagy kiegészítőt :D


Szerintem ha milliárdos lennék,sem hordanék gucci-t meg dior-t,addig marad az ugyanolyan ruha,ami tömegcikk és mindenkinek van:)))


Annyira nehéz egyénien öltözködni,főleg,hogy gyér a kínálat,amire nincs kereslet a fizetések miatt,azt meg amúgy sem látjuk:)


Szerintem ne akadj ki rajta,a barátnőd is majd megtalálja a saját "stílusát".

2011. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy az előző stílus sokkal jobban illett hozzá, esetleg menjetek el együtt vásárolni és mutogass neki cuccokat, amik szerinted jól állnának neki :)
2011. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!