Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Vöröshajú szemüveges vagyok (kissé szeplős is) és nem tudom hogy ez gondot jelenthet-e a csajozásban.

2012. ápr. 26. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az számit, ami benned van.
2012. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lesz.
2012. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy az IS számít ami benned van, de lásd az én példámat, nem nagyon volt még barátnőm, pedig nem vagyok egy csúnya gyerek, akik viszont nem kellenek azok tapadnak.

Kissé bátortalan vagyok néha hangsúlyozom néha tehát egyszer így egyszer úgy attól függ, mennyire szép a lány akihez készülök odamenni beszélni, ha össze is szedek valakit egy két tali után úgyse történik semmi és nem nagyon találkozunk többet.

Neked is valószínűleg el kell fogadnod magad és nem azon görcsölni, hogy jujj vajon bejövök e neki hanem odamész és beszélsz vele, de tanácsolom, hogy ne tervezgetsd mit mondasz mert 2 mondat után belebuksz az egész csak azt mond ami jön, lehet párszor elbaltázod de utána tök természetesnek fogod érezni még izgulni sem fogsz.

2012. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én meg szőkésbarna vagyok és kékeszöld szemű, alacsony és vékony, mégis van, akinek bejöttem már pedig, akkora orrom van, mint a Mount Everest!
2012. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barna haj, barna szem, átlagos pofa, forever alone. 21 éve szakadatlanul. Szerintem valami átok lesz ez...
2012. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy álompasi mégis van barátnőm, sőt nem is rossz bőr kinézetre de belsőre is nagyon okos, intelligens hihetetlen megértő és kedves ahogyan én is. A lényeg amire már rájöttem, add önmagad add a saját stílusod, senkit ne akarj utánozni és soha ne kamu sztorikkal próbálj bevágódni, s lehetőleg ne legyél az a átlátszó nyomulós fajta mert így tényleg nem lesz nőd. Hidd el előbb utóbb megfogod találni álmaid nőjét.
2012. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na na, ne keseredj el. Még 21 évesen sem késő. Én is jelenleg szingli vagyok, és eddig nem is nagyon volt komoly kapcsolatom 22L
2012. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ma 22:20 ez kimaradt
2012. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

fiúk, fiúk, baromi rossz helyen keresgéltek, szerintem mindegyikőtök bejönne nekem, pedig igényes vagyok :D

igen, biztos lesz, kivéve, ha holnapig eltaposnak a kiskacsák, akkor nem.

nekem különösen tetszenek a szemüveges fiúk, tök okos fejük lesz tőle :) a szeplők a gyengéim, a legjobb barátnőm pedig vörös hajú, és nem vagyok ritka képződmény, biztos vannak még ilyen lányok :)

2012. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22:22: Ja... Eszem ágában sincs elkeseredni! Élem az életem, egyre jobban azt érzem, hogy jó ez így is. :)
2012. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!