Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti ha azt mondjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ha azt mondjatok egy lányra (akit még nem ismertek csak egyszer kétszer lattatok) h aranyos az pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön nekem és egyszer kétszer már találkoztunk is mert van egy közös barátunk.Ez a barát mondta vissza nekem h miután látott mondta,hogy milyen aranyos vagyok.Ez mit jelenthet?
2012. ápr. 17. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

hogy aranyos vagy.

csak én kötném fel magam az ilyen kérdésektől?

2012. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férfiak azt mondják, amit gondolnak. Nálunk nincs talán, nincs félrebeszélés és nem ismerjük azt a szót, hogy "nem".
2012. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aranyos = mivel nem természetre gondolt, nem beszélt veled csak külsődre értette. cuki vagy, egy kissé gyerek arcú még, de lehet szimplán babapofi is macskás szemekkel, vagy ami a srácnak az aranyos megfelelője
2012. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt-

szívesen megb@sználak te naiv kis kur-va.

2012. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sunázmám
2012. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem használom ezt a szót, szóval én nem tudom mások miért mondhatják. Komolyan. Pont ezért, mert nincs teljes jelentése, ha úgy értem kedves, akkor azt mondom, ha azt hogy szép akkor azt, nem bonyolítom azzal hogy aranyos.

Hülye vagyok? :D

2012. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!