Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fontosnak tartjátok azt, hogy...

Fontosnak tartjátok azt, hogy megfeleljetek a társadalom elvárásainak? Miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben is kifejthetnéd a kérdést, mert erről így oldalakat lehetne írni, és arra szerintem senki nem fog vetemedni. :)
2012. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját elvárásaimmal részben egyeznek a társadalom elvárásai. A többi nem érdekel.
2012. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A társadalom nekem túlságosan elvont fogalom, inkább a saját magamnak próbálok megfelelni, meg azoknak, akiket szeretek.
2012. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. A társadalomnak egy adófizető robot kell. saját magamnak meg egy nyugodt élet ahol nem az nézem hogy "na ma is 16 órát dolgoztam.. megint"
2012. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 General ***** válasza:
Másnak nem ártok. Mást nem hagyok, hogy ártson. Ez az alapelvem. Nincs olyan, hogy társadalmi elvárás, mert a társadalom sokrétegű, így az elvárások is azok.
2012. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!