Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan viselkedjek az osztályb...

Hogyan viselkedjek az osztályban "normálisan", hogy ne tartsanak őrültnek? L/17

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim szerint "fura" vagyok, mert a hangulatom hirtelen változik egyikről a másikra, mindig kimondom amit gondolok(még ha hülyeség/morbid/fura is...)Hogyan kellene normálisan viselkednem?O_o

2012. máj. 18. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nem kéne ennyit foglalkozni másokkal ,de szerintem úgyse vagy képes rá


akit meg be leeht etetni egy kreált emberrel, nagyon naiv. ha neten ismerkedsz, akkore gyből találkozni kell vele, és azt is biztonságos helyen, na meg nem árt egy rakat embereismeret, amid csak akkor lesz ha besézltél elég emberrel életedben. olyan 5 év intenzív önképzés és már határozottabb leszel

2012. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ja a koncertet meg felejtsd el, oda dugni járnak az emberek meg hányni, de ha nem, akkor is esélytelen hangzavarban beszélgetni, szóval inkább egy kulturáltabb helyen próbáld
2012. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Egyszerűen csak magadat add! Ne érdekeljenek mit mondanak mások, mi a véleményük! Ha a véleményük számít azzal fogsz törődni mi jó nekik, hogy megfelelj számukra... S közben elfelejted ki is vagy valójában...


ÉN ANNYIT MONDOK:

Fogadjanak el a többiek úgy ahogy vagy!

Ha pedig nem tetszik nekik a módszer, sz@rd le őket a véleményükkel együtt!

2012. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mintha csak én ìrtam volna ki a kérdést...Merrefelé laksz?;-)

16,5/L

2012. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sz@rd le a hülye osztálytársaid. Engem világ életemben piszkáltak és annyit tettem mindig, hogy nagy ívbe tojok rájuk, nem foglalkozok velük, ha az utcán véletlenül meglátom őket, nem köszönök nekik. Ha ismerkedem is az osztályon kívül teszem. Ha nem lenne olyan nehéz magántanulónak lenni isten bizony régóta az lennék és akkor nem kellene fél életemet olyanokkal egy terembe zárva töltenem akiket rühellek. Javaslom sz@rd le mit gondolnak és olyan emberek társaságát keresd ahol úgy fogadnak el ahogy vagy. Lehet az a suliban más osztályokból vagy egyéb helyek.


17/F

2012. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Üdv!


Normálisan viselkedni? Ez egy elég fura kérdés! ;)

Mindenkinek mást jelent a normális. Nekem így normálisnak tünsz.

Nekik fura, másoknak már nem lenne az. Mindenkinél mást jelent.

Mindenesetre ne érdekeljen más negatív véleménye. Olyan meg plána, ha valaki olyat mond/ír, hogy valamire nem vagy képes.

Senki sem ismerhet téged olyan jól, mint te magadat.


A változás jó dolog, részben erről szól az önfejlesztés.

De ne mások miatt változz. Saját magad miatt.

Dönsd el, te jól érzed magadat így ahogy vagy? Ted fel magadnak a kérdést és vonatkoztas el a külső véleményektől, mintha senki más nem létezne, csak is te

(pl, ha nem érzed jól magadat így ahogy vagy, mert az osztálytársaid furának tartanak, akkor az külső véleményen alapuló, nem magad miatt teszed).


Ha valakit szekálnak az osztálytársai, akkor van erre egy jó módszer. Tünj megingathatatlannak. Addig szekálnak, amíg látják, hogy megérint téged. (testbeszédből adódóan ők sem fogják fel, mert tudat alatt megy ez végbe, tehát, ha nem mondasz semmit és le*od, de közben belül megérintett, akkor az nem fog használni és folytatni fogják)


Az alábbi blogon vanna érdekes könyvek is cikkek amik segíthetnek: [link]


Ajánlom a Sziklaszilárd önbecsülés és a Verbális önvédelem c. könyvet neked. Utóbbi egész garmada kész módszert ír, hogyan véd meg magadat a szekálásoktól, mind az üzleti életben, munkában, mind az iskolában.


Minden jót nektek!

2012. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"Nem az a fontos, hogy mit mondanak, hanem az, hogy ki mondja."
2012. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

hogy érted ,hogy normálisan?Ez normális, ettől nem vagy őrült

a hangulatváltozás ebben a korban normális

és azzal sincsen semmi gond, hogy kimondod amit gondolsz

inkább az nem normális, hogy kihasználnak, vagy ahogy viselkednek veled

2012. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia, tudod az amin gondolkodol az hülyeség. Legyél önmagad, keress máshol barátokat. Vagy légy egy kicsit dominánsabb. Pl ha kihivnak amint emlitetted dumalni és olyan dolgot mondanak el akkor azt felhasználhatod ellenük vagy nem mész ki egyszerüen.


Mindig ez a megfelelni másoknak... Azzal mit érnél el? Nemleszel tőlle se menőbb se több.

En szerencsére nemvagyok ilyen helyzetben de igyekszem ugycsinálni a dolgokat, hogy mást se hozzak ilyen helyzetbe.

Csak azoknak a szava érdekeljen akik fontosak neked. Amig ezt nemtanulod meg kezelni addig szivni fogsz. Ha több dolgot szeretnél megbeszélni velem akkor irj privátba és nekem elmonddlhatsz mindent és ha tudok szivesen segitek. :) csak tudnom kéne az egész .sztut amit esetleg nemirnal ki ide


SOSE FEDD FEL SENKI ELŐTT AZ IGAZI ÉNED, légy rejtélyes és akkor jobban odafigyelnek rád :)

2013. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!