Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy kollégám feltevése szerint...

Egy kollégám feltevése szerint, ha verekedés közben tökön rúgnak, azt egyszerűen nem érzed! Nem fáj, mert olyan magas az adrenalin szinted? Mi a véleményetek? Esetleg volt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Felmerül a kérdés hogy pl egy gyógyszertárból lopott adrenalin injekció beadása után, mi lenne a helyzet?

2012. máj. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ember. Ne már..
2012. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, azt mondom hogy ha full részegen történik ez meg az emberrel, akkor nagyobb valószínűséggel lehet igaz, hogy nem érzel fájdalmat.
2012. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 medve5 válasza:
Akár milyen részeg vagy,ha tökön rúgnak,az bizony fááááááj!
2012. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Túl sok kung-fu filmet néztetek... De ha kipróbáljátok, az eredmény érdekelne! :D
2012. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van benne igazság! Én egy pár éve verekedtem az utcán, és a bal kezem kis úja eltörött, ahogyan soroztam a fickót. A bunyó végéig semmit sem éreztem belőle, csupán rá egy 20 percre vettem észre hogy valami nem stimmel vele, aztán elkezdett fájni is. Szerintem több mint valószínű, hogy a magas adrenalin és a tesztoszteron miatt volt.
2012. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!