Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is így van ezzel vagy...

Más is így van ezzel vagy csak én vagyok ennyire válogatós?

Figyelt kérdés

Hiába kedves, rendes jellemre egy lány, ha külsőre például kövér nem tudok hozzá vonzódni és inkább nem is kérek többet belőle. Egyszer megpróbáltam egy túlsúlyos, arcra is csúnya lánnyal összejönni, mondom a belsőt kell nézni, de iszonyatosan nagy undor fogott el és hamar szakítottam vele.


Sőt azóta azt vettem észre még inkább undorom a nekem nem tetsző lányoktól, még inkább megnőttek az igényeim, nemhogy lecsökkentek volna.


Úgyhogy már nem is bánom, hogy egyedül vagyok, mert inkább legyek egyedül, mint olyannal, aki nem vonz külsőre sem.


Szerintem fontos a külső, az alapja az egész kapcsolatnak a testi vonzalom, ha az nincs meg akkor nincs értelme erőltetni, az olyna, mintha fiúként egy fiúval próbálkoznék együtt lenni, teljesen természetellenes és abnormális.


De remélem a kedves, kövér lányok is megtalálják a párjukat, biztos van, akinek a kövér lányok az esetei.



2012. máj. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
gusztus dóga
2012. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog hogy nem akarsz olyan emberrel párkapcsolatot létesíteni akihez nem vonzódsz. Én sem jönnék össze olyannal aki nem tetszik.

Csak azért mérd fel magad egy 10-es skálán és gondolkozz el azon amit mondtál. Reális elvárás egy 10/10-es csaj?

2012. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont az ellentéted vagyok. Egyre lejjebb és lejjebb adtam, míg végül ráuntam. Elejében csak a külsőt néztem, aztán már a külsőt és belsőt, végül pedig a belsőt és azzal együtt szerettem meg idővel a külsejét. Elküldtek 10x. Abbahagytam.
2012. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak lányok, akik nem kövérek, és jellemre is megfelelőek lesznek a te válogatós lényednek.

Majd találsz egyet.

Biztos van más is így evvel.

2012. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én pont hogy nem vagyok kövér, és nincs is senkim.


42kg/160cm

2012. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Szerintem ez természetes. Alapvető igényessége kellene, hogy legyen mindenkinek, hogy ne hízzon el. Nyilván senki sem lenne olyannal akitől undorodna. Később elmúlik a "vakság" ezért is fontos, hogy ne csak azért találjuk vonzónak mert szeretjük.


21/N

2012. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen természetes. Nekem külsőre mondhatni az egyetlen elvárásom egy fiútól, hogy ne legyen kövér, ha már én is eljárok megmozgatni magam, és én is törődöm a súlyommal. Persze ezzel nem akarok megbántani egyetlen túlsúlyos személyt sem, én sajnos így érzek, és egy testesebb emberhez képtelen vagyok vonzódni.

Emellett ha valakihez vonzódom, de belsőleg meg síkhülye, vagy egyszerűen semmi közös nincs bennünk, akkor ugyanúgy nem illünk össze. Én valaki olyat keresek, akinek a belső értékei ki vannak egyensúlyozva a külsőjével:)

2012. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én elvem az, hogy 40 év múlva mindenki vén lesz, akkor meg nem mindegy a külső? :)
2012. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!