Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 vok. Fogszabályzót akartak...

15 vok. Fogszabályzót akartak betenni nekem, de megharaptam az orvos ujját, az meg nem vol hajlandó tovább foglalkozni velem. Szobafogságot kaptam. Ez fer?

Figyelt kérdés

úgysem engedem betetetni, de anyám aszongya addig max iskolába mehetek amíg nem megyek bele, meg nem internetezhetek elvileg, meg nem lehet telefonom:S szerencsére a gépekhez jobban értek mint ő, bármit csinálhat vele.... és ma nincs itthon ezért tok írni.


15f



2012. máj. 31. 21:28
1 2
 11/14 bensdorp ***** válasza:
100%
A te életed, a te döntésed. De nem csak esztétikai oka van a fogszabályzásnak, hanem egészségügyi is. Persze még így is te döntesz. Viszont ne a szerencsétlen fogorvosnak okozz testi sértést, felesleges stresszt és időpocsékolást, hanem beszéld meg szépen a szüleiddel előre, értelmes ember módjára. A büntetésedről pedig azt gondolom, hogy mivel ilyen minősíthetetlen viselkedést tanúsítottál az orvosnál, egyáltalán nem kéne felháborodnod rajta, hogy mit kapsz érte. Nehogy még neked álljon feljebb...
2012. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem anyámmal, bocsánatot kértem hogy az orvossal úgy viselkedtem, de megmondtam hogy sehogy nem megyek bele a fogszabályzóba, és hiába próbált győzködni ellenálltam. Most csak az van, hogy kéne valami diák munka, vagy nem bejelentett munka bármi, amivel segíthetek anyukámnak visszakeresni a fogszabályzóra költött pénzt... tippek?
2012. jún. 1. 20:43
 13/14 GhostRider3 ***** válasza:

inkább örülnöd kellene hogy a szüleidnek van pénze ilyesmire.

tévhit hogy a fogszabályzó csak szépséget, önbizalmat ad. az egyenetlen fogak vezethetnek sérülésekhez, fogmosási nehézségekhez, majd végül a fog romlásához és elvesztéséhez. ha pedig egy kiesik, elindul a lavina. magyarul ha most belemész, nem kell 10 év múlva kihúzni vagy gyökérkezelni őket.

elég buta lehet az a szülő aki ezt nem képes elmagyarázni

2012. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Rendkívül gyerekesen viselkedtél így szerintem ne is csodálkozz a büntetésen.Nekem 12 évesen mondták a szüleim hogy fogszabályzóm lesz és akkor nagyon hisztériáztam.Most 2 éve van már és nem bántam meg hogy hagytam fölrakatni, még úgy sem hogy tudom még évekig fenn lesz, mert nagyon durva állkapocs problémám van.A bátyámat a nyáron műtötték ugyanezért.A fogszabályzó jót tesz neked és a szüleid is a Te érdekeidet tartják szem előtt hidd el.
2012. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!