Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok van élet a...

Mit gondoltok van élet a halál után? És ha igen milyen élet, hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Ma kicsit belegondoltam hogy mi van ha meghalunk mivan utána. Borzasztó rossz érzés volt ebbe belegondolni
2012. jún. 1. 09:56
1 2 3 4
 1/34 Tom Benko ***** válasza:
0%
Nem, nincs. Minden, amit megtehetsz, azt addig kell megtegyed, amíg élsz, úgyhogy igyekezz minél tovább élni.
2012. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta,hogy el kell képzelni?? Nem volt már többször is úgy itteni életedben,hogy elképzeltél valamit,egy találkozást,majd ez lesz,és aztán úgy lesz ,és ő azt mondja,és én azt mondom,stb. Ée úgy lett??

Ha itt a földön nem jött be,miből gondolod,hogy el tudsz képzelni egy előtted teljesen ismeretlen világot?

2012. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Hogy mi van a halál után az egy nagyon fontos kérdés!

De hogy mi van előtte,az szerintem még fontosabb!Miközben folyton a halállal foglalkozik az ember,addig az élet valóságát valami szürreális álomként éli meg!


Olyan ez,mintha reggel ébredés után egyből arról gondolkoznál,hogy mi lesz éjjel!Ami addig történik azt meg elhalasztod!

2012. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Van-e élet a halál után? Nem tudjuk. Minthogy azt sem fogjuk tudni akkor, amikor már meghaltunk, hogy volt e halál az élet előtt.
2012. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%
Nincs élet a halál után. Az életünk előtt sem volt. Ezen a világon így megy ez. Élünk, meghalunk. Slussz-passz.
2012. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Még senki nem jött vissza panaszkodni.. xD
2012. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Számomra az újjászületés a leglogikusabb. Tanulunk valamit minden egyes életünkben és egyre közelebb jutunk a megvilágosodáshoz.
2012. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Besenyő Pistabácsi! Mi az,hogy nem tudjuk, Beszéljen csak a saját nevében. Attól,hogy maga nem tudja,más még tudhatja. Nemde?
2012. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%
Szamomra a leglogikusabb a nagy sotetseg es kesz.Egy allapot a szuletesunk elott, es miert pont csak az emberek elhetnenek tovabb halal utan mi van a tobbi elolennyel szamukra nincs tulvilag ? A vallasok azert talaltak ki tulvilagokat mert feltek a nem letezestol a halaltol az ismeretlentol.En azon gondolkodom ha valaki kereszteny es meghal elmeletileg mennybe jut es mi van ha buddhista akkor reinkarnalodik ? :D ezt egyik vallas sem mondja meg :D szerintem nincs semmi, "az orok nyugalom a nagy feketeseg az elet is csak egy hazugsag a halal elott"
2012. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
46%
Sok könyvet és dokumentumfilmet néztem a témával kapcsolatban. (Akik meghaltak, és visszajöttek, azok mit láttak.) Alagút, fény, látni magunkat felülről, szerintem ezeket mindenki ismeri. Annyiból nem volt fölösleges néznem/olvasnom ezeket, hogy minden alany elmondta, hogy a halál egy csodálatos érzés, és még sosem éreztek még csak hasonló jót sem életükben! Talán ez kicsit segít megbirkózni a negatív gondolataiddal.
2012. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!