Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok van élet a...

Mit gondoltok van élet a halál után? És ha igen milyen élet, hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Ma kicsit belegondoltam hogy mi van ha meghalunk mivan utána. Borzasztó rossz érzés volt ebbe belegondolni
2012. jún. 1. 09:56
1 2 3 4
 31/34 Tom Benko ***** válasza:

Nem zavaros, nagyjából értem, mire gondolhatsz. Ha belegondolok, semmilyen isten léte vagy nemléte nem cáfolható, azonban valahogy sehol nem találkozni olyan fizikai törvénnyel, hogy y=f(x)+valami isten matatása, sehol nem találkoztam olyan méréssel, ahol az eddigieken kívül valamilyen isten matatása észrevehető, úgyhogy egyre kevesebb tér marad mindegyiknek. Ez alapján merek extrapolálni, és kijelenteni, hogy a világunk szempontjából érdektelen, hogy van-e bármilyen isteni létező, ergo nyugodtan kezelhetjük mindegyiket nemlétezőként.

Az első hozzászólás rögtön...

2012. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 GhostRider3 ***** válasza:

# 31/31

ez sem igaz. hiszen vannak alapjaiban önellentmondásos istenképek is, pl jahve.

a kérdés pedig nem ilyen egyszerű, ha nem definiáltuk, hogy mi az amivel nem kell foglalkozni.


1. válasz: ja, keresztények. mindenhol ott vannak.

2012. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Vitatkoztok,és azt se tudjátok miről. Az indián tudja,hogy halála után bóldogan vadászik az Örök Vadászmezőkön,mert hiszi.
2012. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Találkozol Albus Dumbledore-val.
2012. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!