Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok van élet a...

Mit gondoltok van élet a halál után? És ha igen milyen élet, hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Ma kicsit belegondoltam hogy mi van ha meghalunk mivan utána. Borzasztó rossz érzés volt ebbe belegondolni
2012. jún. 1. 09:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
46%
Lehet van lehet nem, Sok okos tudós is hisz benne. Van egy könyv az intelligens válasz hasonlóról szól. Mellesleg a vallás sem csak hülye kitaláció olvasd el a biblia kódját attól is el lehet gondolkodni.
2012. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 GhostRider3 ***** válasza:
69%
értelmetlen olyanon gondolkodni amiről biztosat nem lehet megállapítani. ne próbálj meg fantáziával harcolni a halálfélelem ellen, inkább próbáld tudatosítani és elfogadni a halált, és ennek tükrében élni az életed. ne olyanon gondolkodj, ami nincs, hanem azon, hogy mit kezdesz az életeddel. aki sokat aggódik, hamar hal meg.
2012. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Tom Benko ***** válasza:
@11: Attól, hogy valaki hisz benne, még nem lesz igaz. Egyébként a vallás nem hülye kitaláció, hanem egy mém, amit alig lehet kiirtani. Olyan az agynak, mint a testnek a HIV.
2012. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
46%
A lelked tovább él.Minden embernek aki meghal pontosan 21 grammal lesz kevesebb a tömege.Én abban hiszek hogy ha a lelked jó akkor szintén a jó helyre "száll" tovább, viszont ha a lelked rossz és a végén sem változik akkor ugye mondanom sem kell milyen helyre "száll". Senki ne féljen a haláltól! Az aki azt mondja hogy fél a haláltól igazából nem tudja hogy mit beszél. Hogyan is félhetne bárki attól amit még nem ismer?
2012. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
17:55 azt szeretnem kerdezni barmilyen tudomanyos folyoirat mutatott valamit evvel a 21 grammal vagy Nok Lapja Cafe szintu pletyka ? a Lelek szerintem nem megfoghato dolog es nem anyagbol all (ha letezik bar ketlem)...
2012. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
1907-ben dr. Duncan MacDougall megpróbálta megmérni a lelket.6 embernél próbálkozott ebből öt eredményt saját maga vetett el mert úgy gondolta hogy nem volt pontos a mérés.Igaz sokan elvetik a kísérletét és nagy tévhitnek tartják. Én személy szerint már az előtt hittem a lélekvándorlásban(így a Lélek létezésében is) mielőtt olvastam volna erről. A kételkedőknek itt egy link, igaz nem a legjobb de itt is sok minden van, talán a gyerekekről szóló a leghihetőbb. [link]
2012. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Hat femina nem epp egy hiheto oldal [link] itt meg epp cafolja sajat magat...de minden esetre erdekes amit linkeltel bar en nem hiszek benne.
2012. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Tom Benko ***** válasza:
@16: Science, Nature vagy hasonló cikket tudsz mutatni?
2012. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Kameko-san ***** válasza:

Én két dolgot tartok valószínűnek.

1.:nagy feketeség

2.:reinkarnáció

Az első az egyértelmű,ott semmilyen nem lesz az élet,mert az nem is az.A második meg olyan amilyennek alakítod.

Aztán ki tudja mi az igazság?!...

2012. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Sokan úgy képzelik el ezt az egészet mint amikor nem álmodsz semmit.Viszont azt mondják hogy mindig álmodik az ember csak nem emlékszik rá.De akkor a többi álmunkra miért emlékszünk?
2012. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!