Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A nővérem hazudozik a külsőmet...

A nővérem hazudozik a külsőmet illetően. Miért?

Figyelt kérdés

Vagy ennyire utál, vagy azt akarja, hogy pofára essek az életben? :D Vagy csak szimplán jól esik neki, hogy behazudik valamit, aztán röhög a hátam mögött?


Tablóképem undorító lett, iszonyat gáz (és tényleg, nincsenek önértékelési problémáim, objektív szemmel nézve mondom ezt, amúgy is egyértelmű -- az enyém lett a leggázabb), de azt mondja, SNÁJDIG FIATALEMBER -nek nézek ki rajta... nemrég kopaszra nyírtam a hajam, azt mondja, SZÉP vagyok így, szebb, mint hajjal. Szerintem kicsit égőbb, de még tűrhető...


Ez örömet okoz neki? :D

Hogy valamit behazudik és a hátam mögött meg röhög?


Csomó ismerősöm az ellenkezőjét mondta azokról a dolgokról, amiről ő mást. És azok tényleg olyan emberek, hogy ami a szívükön, az a szájukon... nem értem ezt a nőt (30 feletti).



2012. jún. 2. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szeret téged?
2012. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akit szeretünk, azt szépnek is látjuk. Valószínű, hogy így van ez nála is.
2012. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

esetleg szarkazmus?

lehet, hogy ő érzi a hangjában és csak te nem veszed észre.

2012. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szarkazmus de szerintem valószínübb hogy ccsak szeret téged és nem akarja hogy rosszul érezd magad. Nem akarja hogy rosszul érezd magad. (Nekem anyukám csinálja ezt..:/)
2012. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak adok igazat, szerintem is ez van... csak az a vicc, hogy az emberek általában akkor érzik magukat jól, ha az IGAZAT hallják a külsőjüket és belsőjüket illetően. (vagy nem)


Mondjuk én lesz*rom ki mit gondol rólam, de nem tudom mire vélni.

2012. júl. 3. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem se lett jó (jó nem lett annyira szar) a tablóképem és azt mondta ,hogy király lett.

A múlt héten vettem egy sukár napszemüveget arra meg azt mondta ,hogy ocsmány :(

Mindenkinek más tetszik , de többieknek is igazat adok , hogy szeret és/vagy szarkazmus.

2015. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!