Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet elmúlasztani a...

Hogyan lehet elmúlasztani a sírhatnékot?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkivel előfordul, hogy rájön a sírhatnék.

Hirtelen jön a rosszkedv és mint a forgószél, magával seper.

Hirtelen nem látni belőle a kiutat, csak azt érzed, hogy bár ülnél a sötétben egyedül, hangoz zenét hallgatva és összekucorogva sírhatnál..

Este van, meleg, kimerített a nap, szinte élni sincs kedvem...

Hogy tudnám elmúlasztani?

Sétálni nem tudok menni (nem is akaródzik, meleg van), és nem is őrjönghetek (kisgyerek miatt) :(

Egyéb ötlet, tapasztalat?


2009. júl. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csukd be az ajtót,hallgass zenét,sírd ki magad... Jobb lesz.
2009. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
énnbeszoktam ülni olyankor egy kád vízbe, teli habbal, zenét hallgatok és cigizek közben, verhetetlen
2009. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
I love walking in the rain, 'cause then no-one knows... Aahogy ez az idézet is mondja. Mostanábanúgy is sokat esik, ha gondolod akkor fogd magad és sétálj egyet az esőben, zenéthallgatsz és mivel senki se járkál ilyenkor ezért nyugodtan sírhatsz, ha hazaértél, akkor gyorsan átöltözöl és iszol egy kis meleg teát vagy kakaót, elhiheted nagyon nagy megkönnyebbülés;) Remélem segíthettem.
2009. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de itthon vagyok egyedül a 2 és fél éves kisfiammal, aki már alszik.

Így se séta, se zene, cigizni nem szoktam, de lehet, tényleg veszek egy zenés fürdőt.

Köszi!


Azért írhattok még:)

2009. júl. 1. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vagy kisírom magam,ami nagyon hatásos,vagy bevonulok a szobába,cseppentek a párnámra egy csepp levendula olajat(nyugtató,altató),és pihenek.Másnap jobb lesz.
2009. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!