Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarunk mindig bérúgni?

Miért akarunk mindig bérúgni?

Figyelt kérdés
Ez egy beidegződés lehet, vagy csak a rutin mívelteti velünk únos-untalan? Néhány éve kezdtem italozni és nyomokban sem bírnám magamon felfedezni a függőség jeleit. Lehet, hogy valóban a Jézus Krisztus öntögeti nekem a bort? Vagy egy másik szent életű férfi? Mondjuk a Padre Pio? Nem tudhatom. Sokszor az értelem kevés a megértéshez.

2012. jún. 5. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te a főcímet még józanul, a többit meg már berúgva írtad.
2012. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van benne valami amúgy ja. Kár tagadni. Sajnos, akkor vagyok igazán józan, ha iszom. Már sírni is csak részegen megy, de újabban úgy sem. Good Lord! Sokminden volt az eszemben, pl. erről, hogy nem is olyan egyértelmű, ez az állapot. Ez a részegség. Mikor vagyunk azok? És józanok?

Érdekes dolgok.

2012. jún. 5. 21:09
 3/4 A kérdező kommentje:

A Slumming című film némileg rávilágít erre a problémára. Ha valaki látta, tudja miről beszélek:


http://www.youtube.com/watch?v=Id4JKKtSu4c

2012. jún. 6. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Az ital az egyetlen, ami valamelyest kiemel ebből a szégyenből, amit már kiskorom óta érzek. Legalább kicsit másnak érzem magam olyankor. Tudom, hogy senkit nem érdekel mit gondolok, de már engem se érdekel más mit gondol. Úgy érzem, hogy tévedésből születtem ide és ebbe a korba, de már baromira hidegen hagy.

Mindenki arassa le a maga babérjait. Éljen a kapitalizmus! Már mindegy, mit csinálunk.

2012. jún. 7. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!