Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan aki régen mindenen...

Van olyan aki régen mindenen elpirult, és most már sikerült lekűzdenie?

Figyelt kérdés
Ha van akkor hogy sikerült? Mi a titkod?
2009. júl. 2. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon fehérbőrű vagyok,régen nagyon pirulós...

Azért nem vagyok már,mert felnőttem,és ilyenkor úgymond már nehezebb zavarba hozni az embert,kevés olyan dolog van amin elpirulok.

(de azért ritkán még előfordul)

2009. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csatlakozom az elsőhöz,ha az ember több mindent megél, kezd felnőni,akkor már nem nagyon jön elő a dolog,csak ritkán. Lehet hülyeség,de nekem az is bevált,hogy volt egy nagyon jó sorozat, amit imádtam, és abban az egyik kedvenc szereplőm, mindent leszarós, nagypofájú, lehengerlő stílusú volt. És annyiszor néztem,hogy kicsit kezdtem magam olyannak érezni. Ha valami kellemetlen volt,csak rá gondoltam,hogy ő leszarná, és akkor engem sem érdekelt tovább. :D (amúgy ha érdekel a sorozat leírom,csak meg szoktak botránkozni rajta: A fiúk a klubból, ha ismered, akkor Brian-ről van szó) .
2009. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is épp az volt, mint a két előző válaszolónak. Felnőttem és már nem pirulok el annyit. Amint olyan közegbe kerülsz, ahol megedződesz ilyen szempontból és túl vagy a tini koron, ez el fog múlni. Nincs ebben titok. Már nem érdekel annyira mások véleménye. Te is így leszel majd, ahogy idősödsz.
2009. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!