Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha 14 éves fiú létemre...

Baj, ha 14 éves fiú létemre egyáltalán nem érdekel a foci?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 17:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
igen
2012. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Footballundor...sújos betegség...


Bárcsak ilyen bajai lennének mindenkinek...:D

Egyébként gondolom azért érzed ezt olyan nagy dolognak, mert az osztálytársaid, a körülötted lévők nagy focirajongók és te hozzá sem tudsz szólni a témához. Ez később el fog múlni, ha már nagyobb lesz az ismeretségi köröd és akkor majd rájössz, hogy nem baj. Nem te vagy az első és egyetlen fiú akit kicsit sem izgat a foci, de még más sportok sem.

2012. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Akiket érdekel azok szerintem mind látens homokosok. Mert rajtuk és a nőkön kívül ki mást érdekelne, hogy 22 izzadt férfitest szaladgál egy pályán...?
2012. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

engem se érdekel a foci, szerintem marha unalmas.. nincs előttem a kép, hogy valaha is le üljek a tévé elé nézni egy meccset. játszani inkább, de az is erősen felejtős.


17/F

2012. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, engem se érdekel, 16 éves vagyok
2012. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Én is 16éves fiú vagyok, és engem se izgat.

Unalmas, sok hülye rugdossa a labdát, azt cső.

2012. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
18/F vagyok engem se nagyon érdekel. Max ha fogadtam rá xD
2012. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, olyan szempontból érzem rosszul magam hogy ez egy újabb "ürügy" arra hogy ne érezzem jól magam az osztálytársaimmal, a legtöbbjük ugyanis egésznap tudna erről beszélni, míg én le sem szarom, de nyilván én vagyok a nagyképű:\


ami meg engem érdekel azt meg ők nagyívben elkerülik ezért ezeket nem is merem felhozni témának mivel nem lesz jó vége...egy<sok ellen

de jól írta vki fentebb, ha kiterjeszted az ismeretségi körödet tök jó témákról tudsz majd beszélgetni a focin kívül..suli, ez van:\ azt sajna ki kell bírni még ha nem is érzed túl jól magad..:S

2012. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Engem 14 évesen még érdekelt, most 24 évesen már teljesen hidegen hagy, azt is csak úgy tudtam meg, hogy elkezdődött az EB. Vannak értelmesebb dolgok is a focinál.
2012. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs azzal semmi baj.Biztosan más az érdeklődési köröd.
2012. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!