Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy férfiakkal...

Miért van az, hogy férfiakkal jobban kijövök, mint a nőkkel? Nő létemre.

Figyelt kérdés
Mindig ez volt, kiskorom óta a fiúkkal jövök ki jobban. Barátkozok lányokkal is, de a fiúkkal sokkal jobban kijövök. És még egy kérdés: ez egy párkapcsolatban elpny, vagy hátrány?
2012. jún. 2. 22:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint hárányt jelent-e, hogy inkébb fiőkkal barátkoztam? Mostmár nem igazán, mert nagy részük egy idő után többet akart.. felnőttünk.
2012. jún. 2. 22:03
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
1.A férfiaknak egy nővel szemben illik kedvesnek lenni, ezért nyilván kedvesebbek veled, míg a nők odamondják, ha vmi nem tetszik.2.: ha fiús tulajdonságokat szedsz fel, elfiúsodsz, az bizony árthat a párkapcsolatodnak. Lehet, hogy előszörre tetszik a férfiaknak az ilyen talpraesettnek tűnő (mert még a férfidolgokban is tájékozott, megcsinál mindent, villanyt szerel)nő, de egy idő után nem lesz olyan vonzó sokaknak, mert nem az a tipikus "nő". Inkább csak flörtölni, társaságnak lesz használva.
2012. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Én is így voltam régebben. A környék összes fiújával jóba voltam, a lányokat nem is nagyon ismertem (kivéve a 2 szomszéd csajt, meg egyet a másik utcából). Reggeltől estig velük voltam mert jobb társaság volt, az osztályban csak az elmúlt 1-2 évben lettem jóba a lányokkal mert a fiúk ugye elkezdtek nőni és nem a legjobb ilyenkor velük haverkodni, persze így is vannak fiúk is. Viszont a felnőttekkel is jól kijövök.
2012. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert a nők egymásra féltékenyek és állandóan áskálódnak furkálodnak,szervezkednek egymás ellen.A férfiak csak röhögnek ezen.Az viszont igaz,hogy szinte minden férfi félre érti ha egy nő barátkozni akar.Egyszerűen ilyenek vagyunk.Magunkból indulunk ki.
2012. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

A nők a nőkkel pont, hogy aljasabbak. Nem megmondják a frankót, hanem a hátad mögött pofáznak.


Nekem is sok férfi, fiú haverom van, na ők tényleg megmondják még nekem is kertelés nélkül, ha bajuk van velem, de ezt a saját nembéliektől még sosem tapasztaltam, csak a fikázást.


Előnye lehet az, hogy hamarabb rájöhetsz, mi a problémája a párodnak, szóval nem kell lefutni a "Mi van, szívem? Semmi" köröket, míg kiderül a baj; hátránya meg az, hogy előfordulhat, hogy túl nőietlenül nyilvánulsz meg bizonyos helyzetekben.

2012. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is sokkal jobban kijövök velük, és? A nőkkel nem tudok mit kezdeni.

A párkapcsolatban annyiban lehet előny, hogy az ismerkedésetek elején gyorsabban fog lejönni néhány dolog mind kettőtök számára. Így, ha mégsem jó lovat választottál (választott a férfi), akkor nem fogjátok a fölösleges köröket futni.

Ha mégis tetszik a dolog, akkor valószínűleg lesz közös témátok is, így mélyülhet a kapcsolat.

Az, hogy valaki jártas férfi témákban nem feltétlenül jelenti azt, hogy villanyt fog szerelni. De azért egy égőt mindenki ki tud cserélni, az viszont nem villanyszerelés.

Másrészt, ahhoz, hogy a "talpraesettséged a férfi témában" kiderüljön egy kicsit több időnek kell eltelni.Mert senki sem adja ki magát elsőre, ugye. Tehát, ha már idáig eljutottatok, akkor a férfit sem riasztja vissza.


Flörtölni azzal lehet, aki benne van a játékban. Ez lehet egy ostoba nő is meg egy okos is. (fiús is, lányos is)


Aki(k)nek nem kellesz úgy, hogy nem tagadod meg önmagadat, az(ok)ért nem kár.

2012. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
én is jobban kijövök velük. néha már elegem van a nyávogásból az örökös féltékenykedésből és a keresztbe tevéstől. :) a férfiakkal normálisabban el lehet beszélgetni bármiről. legfeljebb odamondják egy kicsit durvábban, de megmondják és nm kertelnek :)
2012. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az uniós szabálykönyv szerint már nincsenek nemek, tehát párkapcsolatok sem lehetnek. A fériakkal ergó nem jöhetsz ki jobban, meg ilyenek.


Csumi

http://www.youtube.com/watch?v=X_DVS_303kQ

2012. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GhostRider3 ***** válasza:
0%

a fiúsabb lányok általában a fiúkkal jönnek ki jól.

önmagában ez nem előny vagy hátrány, mind a 2 féltől függ


# 2/8

vannak olyan nők akik értékelik az őszinteséget

ez sem igaz, van, akinek kifejezetten egy talpraesett/fiús nő tetszik. ráadásul nem lehet elfiúsodni, ez erősen öröklött jellem és hormonfüggő

ezt el ne hidd kérdező


# 4/8

ebben van igazság ha a nagy átlagról beszélünk


# 7/8

ez a nők többségének személyes sértés, ha egy férfi meri kimondani

2012. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!