Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gáz ha fiu létemre inkább...

Gáz ha fiu létemre inkább táncra szeretnék járni foci helyett?

Figyelt kérdés
A suliban lehet választani, foci, kosárlabda vagy tánc, eddig úgy tűnik csak lányok mennek táncra, de én is szeretnék, csak félek hogy utána mindenki ezzel cikizne. Mit tegyek?
2009. márc. 20. 20:56
 1/6 anonim válasza:
Szerintem azt csináld,amit szeretsz.Ne hasonlíts,különbözz. Lehet,hogy a későbbiekben pont ezért lesz megveszve érted az összes lány.Mert más vagy,mint a többi bunkó focista fiú: ) Szerintem nyugodtan menj táncra.Voltbarátom is tánc szakon végzett.Imádta: ) Szóval hajrá!
2009. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizony az előttem lévő válaszadó jól fogalmazott. (:

a táncnak nagyobb sikere van és több ágazata.

a csajok a versenytáncért odavannak.

2009. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Sok fiú jár. Vannak világbajnokok, meg táncművészek. A lányok talán egymással fognak táncolni?

A táncban az a lényeg pont: a férfi-nő kapcsolat.

Mond meg, ha cikiznek, hogy van ott labda, több mint a focin és mosolyogj sejtelmesen.

Ha nem érti, mondd hogy inkább a lányokat ölelgeted, mint a kapufát.

Ha több srác jönne, nem lenne ciki. Mondd meg a lányoknak, hogy elmégy táncra, ha szereznek még 3 fiút. a fiú nagy kincs a táncon, nagyon megbecsülik. Nincs haver, aki elmenne? Akár foci mellett.

Meg mondd, hogy : Tehelyetted a szomszéd fogja az asszonyt megtáncoltatni az esküvőn?

Ha nem táncolnának a férfiak, mi se táncolnánk.

Ez elég férfias, nem? [link] [link]

2009. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia, nekem az egyik osztálytársam (17) nemrég beiratkozott salsára, egy fiú sem cikizi, a lányok meg mindig kérik, hogy mutasson néhány mozdulatot, szóval még jót is tett neki :)
2009. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak ritka , anno ég én is inkább táncoltam volna ha nem lett volna falábam, de focira se jártam emrt azt se tudtam tehát csak inkább a tvben néztem . Táncolni emg egész jó egyébként 1. sok csaj 2. meg mért ne.
2009. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sz@rd le, hogy mit gondolnak a többiek. Focizzanak csak, de az akkor is sokkal királyabb, ha egy srác tud táncolni. Te majd nem csak piálni mész a diszkóba. Mellesleg a tánctól jobb lesz a tartásod, ami kihat a kisugárzásra, lelkileg tök jó, és a csajok is csípik :) Király leszel, menj csak!
2009. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!