Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi szoktatok csinálni, ha...

Mi szoktatok csinálni, ha rohadt idegesek vagytok?

Figyelt kérdés

Szimpla feszültség, ideg. Franc se tudja mi hozta össze. Gondolom a sok felelősség, feladat, pörgés...és mikor fáradtan a családom elkezd tanácsokat osztogatni, vagy apám elmond egy 200 éves szar viccet Neki tudnék esni, de úgy, hogy nem engedem el.

Mivel vezetitek le a feszültséget, mikor már robbantok? valami olyan tipp kéne, amivel másnak nem ártok, meg magamnak sem maradandóan.

(Ne írjatok f@szom tudja milyen küzdősportokat, meg társaságot!)

Eddig a falba vertem a kezem, de kibélelték a lakást szivaccsal a barmok.


2012. jún. 10. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ne idegeskedj, legközelebb hívd ki apádat egy pisztolypárbajra, ha elmond egy viccet.
2012. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Én mikor letettem a cigit akkor ritka ordibálós figura lettem, majd ilyenkor az ideg is jobban ölt...

Én vettem magamnak egy csi-kung golyókat és azokat szoktam esténként használni.Engem ez tökéletesen megnyugtat és oldja a feszültséget.

Vagy vehetsz egy boxzsákot otthonra és napi fél órát verd szét mint állat!!! :)

Vagy ha van valami kedvenc játékod akkor játsz azzal.vagy ha van bringád menj egy kört ha motorod akkor gurulj egyet...

Vagy ha van egy nő vagy pasi ako megnyugtat akkor hívd fel és beszélgess vele.Beszéld ki a problémákat,azt ami idegesít,ne tartsad magadban.

Minden jót!

2012. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én aludni szoktam.
2012. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
én is a falat/padlót ütöm. A boxzsák nem rossz ötlet.
2012. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mekkora hülye vagyok, hogy box zsákra nem gondoltam :D

Kösz!!

2012. jún. 10. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Hogy én mit szoktam csinálni? Ezt hallgatom, jó hangosan:


http://www.youtube.com/watch?v=KSY4Yi2ypno


És rövidesen megnyugszom.

2012. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem apám meghalt egy ideje ezért is csodálkozom hogy hogy lehet valaki ilyen paraszt. Ha előtt egy rossz viccet akkor nevettem rajta hogy jó legyen neki nem nekirontottam. Szeresd a szüleid te f@szkalap.
2012. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Mem ismered a családját, ne ítélkezz fölötte és ne nevezd f@szkalapnak.
2012. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rohadt ideges vagyok valami miatt, először átgondolom, hogy van-e értelme idegeskedni rajta. Neked is tudom ajánlani az önvizsgálatot. Ha a környezetedet hibáztatod, persze, hogy idegbeteg leszel miatta.
2012. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kezem kezd el remegni, és marni szoktam magam a körmeimmel. Max. 1-2 napig marad nyoma. Persze ehhez kell köröm, de én erre esküszöm! Legjobb. :)
2012. jún. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!