Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek egy csomó dologtól az...

Félek egy csomó dologtól az mitől van és hogy lehet kezelni a problémát?

Figyelt kérdés
Alapból is szorongok de főleg társaságban főleg ha alig ismerem az illetőket vagy teljesen idegenek merev vagyok és zavarban vagyok. Telefonálgatásra is nehezen veszem rá magam pl. munkaügyben. mert a munkaadót nem ismerem és általában az ő beszélőkéjük nagyon jó az enyém nem éppen.. ők határozottak, lazák, és nyiltak. Én zavarban vagyok és szégyellem hogy én nem olyan vagyok mint ők. De megszeretném oldani ezt a problémát, lezárni ezt a fejezetet és új életbe belevágni. könnyebben barátokat találni, könnyebben munkát találni stb. valahogy megkellene változzak vagy én nem tudom.
2012. jún. 12. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

1. lépés: Biztosan akarod? Akkor merj lépni!

2. lépés: Merre? Megmutatom neked mi miatt vagy "elnyomott", egy találkozás során.

3. lépés: Ha tényleg akarod a javulást, akkor mérlegeled a tanácsaimat, és amit magadévá teszel belőle, az gazdagít majd.

4. lépés: Készen is vagy. :)


írj bátran, szívesen segítek. Nem és kortól függetlenül.

2012. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném ha segitenél még tuti tippekkel meg ilyesmikkel :)
2012. jún. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!