Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy léptek túl dolgokon?

Hogy léptek túl dolgokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arr lennék kíváncsi, hogy van valakink valami tippje, hogy egy-egy vita, rossz nap után, hogy felejti el az adott dolgot? Gondolok itt például arra, hogy átvertek, aztán, ha utána találkozol az illetővel, hogy reagálod le? vagy ha kibeszéltek a hátad mögött? Ti ezeken hogy tudtok "átlépni" engem annyira zavar, mégha csak egy icipici dolgokról is van szó, egyszerűen szíven vág. Hogy ne vegyek tudomást ilyenekről?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 21. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Elmondom, én hogy lépek túl a dolgokon: nem túl lépek rajtuk, hanem lenyomom őket a torkomon, megpróbálom úgy venni, mitnha semmi nem történt volna, és nyugtatót szedek hozzá esetenként alkohollal párosítva
2012. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki átver én azzal nem találkozok,ha mégis,akkor elfordítom a fejem.

Nekem megvannak a kis módszereim,amiket majdnem mindennap csinálok,és kicsit segítenek túltenni magamat a dolgokon,illetve a nap végén jólesik megcsinálni őket,miközben átgondolom a dolgaimat.

Filmnézést,olvasás,naplóírás,zenehallgatás,takarítás,meditálás,agyalás,álmodozás...Vagy csak találkozok valaki kedves baráttal/barátnővel,megiszunk valamit.

2012. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idő mindent elrendez.
2012. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GhostRider3 ***** válasza:

az a legjobb, ha beletörődsz abba, hogy sosem fogod tudni feldolgozni ezt. és akkor már nem gerjesztesz frusztrációt magadban. érdekesség például, hogy a legtöbb rosszul alvó ember pont azért alszik rosszul, mert elhiszi magáról, hogy rosszalvó, és az is lesz.


egyébként önmagában nem működik az ignorálás, néha szükség van egy kis pihenőre, menj ki a szabadba, sportolj, egyél egyet, aztán pihenj. a stressz nagyon kimerítő. kell egy kis kimozdulás belőle.


egyébként ezt jobb lesz ha megtanulod, az életben mindig piszkálni fognak.

2012. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!