Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés után olyan...

Összeköltözés után olyan dolgokon kiakadtok ha a párotok pl nem húzza le a wc-t maga után?

Figyelt kérdés

Vagy pl észreveszed hogy nem használ papírzsepit, hanem ha mondjuk kint van az udvaron akkor a "szabadba fújja" az orrát. Volt olyan ismerősöm aki nem szeretett a wc-be pisilni, és ezért a mosdókagylóba szokott...


Én az ilyen dolgokat nem bírom, még ha mondjuk azért is nem húzza le a wc-t mert spórol a vízzel...


2011. jún. 23. 22:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Pfúj :S
2011. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezek undorító szokások... Én sem bírnám.
2011. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Uhh..

Ez elég gáz, én is kiakadnék ha ilyeneket csinálna a párom.

2011. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Kiakadnák, de csak az után, ha megkérem, hogy figyeljen oda, és ő mégis megcsinálja.
2011. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%

A vécélehúzás zavar. De pl. ha a párommal reggel egyszerre készülődünk, akkor szoktunk olyat, hogy egymás után pisilünk és csak a végén húzzuk le. A lényeg, hogy ne érjen benne a pisi.

Ő szokott néha a mosdókagylóba is pisilni. Az kimondottan nem zavar, ugyanis magas, és ha a vécét használja, egyszerűen kifröcsög. Mondjuk elég rossz a vécé kialakítása is, elősegíti ezt. A mosdóból nem fröcsög ki. De ha végre ki tudjuk cserélni a vécét, akkor azt kell majd használja.

Orrfújás no comment. Azt elfogadom, ha valaki fürdés közben fújja ki és lemossa, de csak úgy bele a vakvilágba nem.

2011. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

oh, vazze... mind undorító :S


mosdókagylóba pisálni??? - te jó ég!!! :(((((

2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

ilyen dolgok nálunk nincsenek.

más dolgokon szoktam kiakadni :D pl ha cipővel végigtrappol a lakáson, ha pucéran leül a kanapéra, ha hozzáüti a széket a falhoz, úgy hogy lehullik a vakolat, ha elmegyek 10 napra konferenciára, és úgy súrolja le az inox tűzhelyet, h szétkarcolja, ha összeveszünk, és kitalálja, h ő most költözik.


csak ezekkel tud felqúúrni :D mással nem :)

2011. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 napietus ***** válasza:
56%

ezen én is kiakadnék, mind undorító. szerintem szedném is betyárbútort, ha nem változtat rajta, nem tudnám elviselni.


29/N

2011. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezeket én sem csípném.
2011. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Akármennyire is szeretem a párom, ezeket én sem tudnám elviselni... de remélem, hogy annyira azért ismerni fogom, hogy tudjam, egyáltalán érdemes-e összeköltözni vele... az apróságokat persze, hogy nem tudja meg az ember, amíg össze nem költöznek, de azért ezek már kicccsit nagyobb horderejű dolgok.

Vannak dolgok, amik egyenesen undorítóak... ez a mosdókagylós dolog elég meredek... mossak abban utána kezet, ahova előtte belepisilt a másik (jó, persze, gondolom, utána azért leönlíti, de akkor is... brrr...)??? Amik ilyen dolgok, és ki vagyok ajtuk akadva, amikor vki direkt, készakarva szellent és böfög, versenyzik másokkal és büszke rá. Mármint ha vkinek kell, az oké, biológia... de ha vki erre veri magát, az gáz... :P.

2011. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!