Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A halál tényleg szép, nem?

A halál tényleg szép, nem?

Figyelt kérdés

Sokszor irigylem azt, aki fiatalon távozott az élők sorából. Ne értsetek félre, nem szeretném megölni magam, és nem is sopánkodom. Csak olyan szép a halál! Megnyugtató, kimért ugyanakkor kíméletlen. Időnként kegyetlen. De ez talán az élet rendje. Legszebb álmom, amikor temetésen vagyunk, és nevetünk a természet közömbösségén. Emberek vagyunk! Micsoda életérzés! Gratulálunk valamennyien az elhunyt hozzátartozójának. Tiszta szívből. Ő is örül, hogy végre meghalt, akit szeretett.

Szeressétek egymást.



2012. jún. 21. 16:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Valóban, az enyém sincs rendben. Már évek óta. Túlságosan eluralkodtak rajtam a félelmek, gátlások. Gyakorlatilag már nincs senkim."


Még szerencse, hogy ez megváltozhat.


"Nem tudom, hogy szereted e a verseket? Hozzám Juhász Gyula költészete áll legközelebb. Nála is hasonló halálképpel találkozhatunk."


Nem vagyok az a nagy versolvasó, de ha találok egy-két igazán megragadót, azokat szívesen olvasom és idézem újra meg újra. Megmutathatsz néhány olyan verset, amire gondolsz.

2012. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%
Halál után a Kaszás megbasz a kaszájával. Utána meg levágja a faszod, és eladja Jézusnak, aki nyalókát csinál belőle.
2012. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A Kaszás egyáltalán nem egy olyan durva figura. Csak szerepet játszik, hogy félelmetesebb legyen. Amúgy egy visszafogott, jámbor fickó. Csak a küldetését teljesíti, amikor kaszabolja az embereket. Én tudom, ugyanis személyesen ismerem.
2012. júl. 10. 18:32
 24/26 A kérdező kommentje:
2012. júl. 10. 19:39
 25/26 A kérdező kommentje:
Igen srácok s leányok! A halálért harcolnunk kell! Akárcsak a szerelemért!
2012. júl. 10. 19:41
 26/26 anonim ***** válasza:
Furcsa ezt hallani úgy, hogy közben oly sokan a halál ellen, az életükért – netán mások életéért – harcolnak.
2012. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!