Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy rokon kis sráccal el...

Ha egy rokon kis sráccal el szeretnék menni moziba, de nekem bezártság érzetem van, meg kb.20éve nem voltam moziban, hogyan küzdjem ezt le? 33/N

Figyelt kérdés
A tudat őrjít meg,hogy nem mehetek ki,be vagyok zárva,égő az ha nem bírom és kimegyek?Menjek az utolsó sorba,ott talán jobb?
2012. jún. 25. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a bejárathoz közel ülök, hogy hamar kiérjek. Szerencsére eddig még megmaradtam a fenekemen a film alatt, de nem is ritkán látogatom a mozit.
2012. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mármint, nem sűrűn látogatom a mozit. Elírtam.
2012. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én szeretnék ezen valahogy túl lépni,nem tudom mennyire sikerülne,de nagyon örülnék ha lenne egy ilyen programunk közösen.Csak sajnos a sok embert se bírom,holnapra gondoltam,megyeszékhely,nem tudom mennyien lennének..:s
2012. jún. 25. 19:03
 4/14 anonim ***** válasza:
A sor szélre kérj jegyet, onnan hamar kiérsz, ha kell. Kimenni pedig nem égő. Egyrészt ha a szélén ülsz és nem állítod fel az egész sort, akkor senki nem veszi észre, de ha észre is venné valaki, arra fog gondolni, hogy vécére mész, vagy pl. telefonálni. Arra ügyelj, hogy a jegyet vidd magaddal, mert van ahol csak akkor engednek vissza, ha nálad van.
2012. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nehogy a legalsó sorba menj, mert akkor élvezhetetlen a film, felfelé kell nézni. Egyáltalán nem ciki ha kimész közben, mindig van vagy 5 ember aki ki megy. Ez senkit nem érdekel. Amúgy se látni az arcod a sötétben. De mondom az emberek nem téged hanem a filmet figyelik
2012. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nagy moziba mész, akkor óriási a hely, a sorok között is, meg a terem maga is az óriási hangár.

Lehet úgy jegyet kérni, hogy kifejezetten lépcső mellé, én mindig úgy szoktam. Olyan terem is van, ahol a lépcső tetején van az utolsó sor, tehát, ha középen ülsz, előtted kezdődik a széles lépcső.

Én mindig ezekre a helyekre szeretek ülni (utolsó sor, közép, lépcső elé, vagy, ha ilyen nincs, akkor lépcső mellé).

Ezekről a helyekről bármikor, bármelyik pillanatban kimehetsz. Az ajtók nincsenek zárva, sőt, kis ledes lámpák végig világítanak, hogy ne essen hasra az ember. Sokan szoktak kimenni WC-re közben.

Nyugi, ott nem lesz gondod. :)

2012. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, és, ha nem valami sláger premier-filmre mész, lesztek vagy max. 10-12-en ebben az óriási teremben. És azok is szétszórva, mert mindenki máshol szeret ülni. Utoljára még Harry Potter premieren (éjjel) láttam tele ilyen mozit. :D
2012. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Okés,akkor fenn valahol,én is így gondoltam,úgy hogy ki tudjak menni ha rám jön a para:)Majd ezt mondom a jegyvásárlásnál is,remélem nem fognak hülyének nézni:)
2012. jún. 25. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudsz túllépni rajta, ha szembe nézel vele. Én olyan 20 éves koromig irtóztam a vértől, hát elmentem véradásra, azóta semmi bajom és rendszeresen adok vért.
2012. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jót tenne, ha elmennél :-) Egyáltalán nem gáz, ha valaki kimegy, gyakran megesik. Az emberek meg amúgy sem veled lesznek elfoglalva, hanem a filmmel. Jegyvásárnál egyébként is meg szokták kérdezni, hogy hova kéred, azt is, hogy középre vagy szélre, szóval még véletlenül sem fog hülyének nézni, nyugi! :) Jó szórakozást hozzá! Melyik filmre mentek amúgy?
2012. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!