Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinklady9295 kérdése:

Szerintetek jogosan vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

nem rég volt a barátommal az évfordulónk amire nem kaptam tőle semmit mert a szülei nem adják neki oda a pénzt amiért a nyáron megdolgozott. karácsonyra nem ajándékozunk semmit egymásnak mert még mindig nem adták neki oda. meg amúgy se adnak neki semmi zsebpénzt vagy valamit és hozzáteszem 18 éves. na de ebbe most nem megyek bele. karácsonyra húztak az osztályába h ki kinek adjon ajándékot. elment a mamájához hogy kérjen egy kis pénzt h tudjon neki venni valamit. megbeszélték hogy a mamája vesz neki egy herbária teát. vett is meg plusz megy mécsest is és kapott 1500 ft-t. szóval van a csajnak akit húzott egy mécses, a tea, egy marék szaloncukor, egy táblacsoki és még szeretne neki venni egy bonbont... vagy valamit. na most én nagyon sok minden vettem már neki közte két ezüst ékszert meg csak úgy is szoktam neki venni valami apróságot. igaz ezért mindig mérges mert ő viszont nem tud engem ajándékokkal halmozni. és ugye már említettem hogy pl az évfordúlóra se kaptam még semmit és őszíntén szólva nem is érdekel mert nekem csak ő a fontos de most nagyon rosszúl esett hogy ennyi minden vesz az osztálytársának miközben ott egy csomó szép dolog ami szerintem bőven elég... és... ááá... nagyon szar érzés:( hogy nem nekem vesz inkább egy tábla csokit vagy valamit. tudom hogy nincs semmi alkalom meg semmi de... nem tudom értitek e de én nagyon szomorú vagyok.

dióhéjban ennyi:(


2010. dec. 19. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

" az évfordúlóra se kaptam még semmit és őszíntén szólva nem is érdekel mert nekem csak ő a fontos"


"és... ááá... nagyon szar érzés:( hogy nem nekem vesz inkább egy tábla csokit vagy valamit. tudom hogy nincs semmi alkalom meg semmi de."


Akkor most döntsd el, lányom, mi a retkes macif@sz van?

Elmondhatnád neki is.

2010. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha egyszer nincs miből, akkor nincs miből...

Nem ő tehet róla, ha a szülei nem úgy állnak anyagilag...

Ha szereted a fiút, akkor ne azért szeresd, mert tud venni neked valamit, vagy sem...

Szerintem éppen eléggé rossz érzés a fiúnak, hogy nem tud neked semmit sem adni, nemhogy még te el is várod tőle...

Szeressétek egymást, más nem számít, hidd el...

2010. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Ennyi erővel, az évfordulóra is kérhetett volna pénzt a nagymamájától egy szál rózsára. Nyugi, nekünk tegnap volt az évfordulónk a barátommal, fel se hívott, inkább a haverjával volt. Megköszöntem neki, a "szép estét" és a válasz az volt, hogy szívesen. Csak azért mondom ezt neked, hogy tudd van ennél a helyzetnél rosszabb is. Beszéld meg a barátoddal.
2010. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én megértelek. De azt gondolom, a barátod talán azért vesz több dolgot annak a lánynak, mert szégyellné, ha ő, a többi egymást ajándékozó osztálytársatokhoz képest, túl kevés, vagy túl kis értékű ajándékot venne. Nem akarja, hogy smucignak gondolják, vagy hogy a lány (a többiekkel együtt) lenézze azért, hogy nem tudott egy normális ajándékot venni. Gondolom, nagyon zavarja a helyzet, amibe a szülei hozták anyagilag és nagyon jól eshet neki, hogy te ezt megérted. Ne haragudj meg rá ezért!
2010. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!