Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nyitottabb lennék magabizto...

Ha nyitottabb lennék magabiztosabb is?!

Figyelt kérdés

tök zárkózott vagyok...

persze vannak barátaim meg minden...

de az a helyzet, hogy a pólóm már nem merem levenni elöttük :( félek a véleményüktől...

van egy kis pocakom..szőrös a hasam, szét van repedve a hátamon a bőr és rohadt sok "nagyobb" anyajegyem van..

emiatt kb magabiztosságom 0.. nemmerek lányokhoz odamenni stb.. de... még haverokhoz se meek átmenni medencézni.. elmeni velük strandra.. meg kirándulásokat is emiatt hagytam ki...

tök rosz érzés hogy ilyen dolgokból kimaradtam, de még most sem mernék levetkőzni..

(mellék kérdés) szerintetek szarjam le a véleményüket?! .. de attól félek akkor is bántana lekileg

vagy menjek el gyantáztatni?


15/f


2009. júl. 8. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
fogyj le! mozogj sokat ha elmész a barátaiddal mindenfelé az segíthet benne, és van olyan lány akinek tetszik ha szőrös ,vagy a hátad azt nem tom elképzelni, hogy nézhet ki! Bocs ha bántó lennék:)
2009. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de strandon nyugodtan fürödhetsz egy pólóban is! amúgy a haverjaid nem hinném, h kicikiznének. én is ink a csajok véleményétől paráznék. de oda se neki! légyboldog, ne foglalkozz semmivel. f/18
2009. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod önmagad, akkor leszel magabiztos is és akkor nem fog érdekelni, hogy mit mondanak mások, mert te jól érzed magad a bőrödben és ez sugárzik rólad. Az olyanokba szoktak belekötni, akiken lehet látni, hogy lelkileg gyengék, sérülékenyek.
2009. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pólóban strandon? hát nem tudom, sztem az biztos rosszabb, mint anyajegyesen-szőröskés hassal..

még a lányoknak is szőrös:P:)

anyajegyem is van!:D

ha kijöttök a vízből húzd be a hasad, aztán úgyis hamar elfelejted sztem, biztos nem fognak megjegyzést tenni rád, legfeljebb poénosan sztem, nevess velük és le lesz tudva az egész! :)

2009. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem csak ne legyél másal nagyképü és akor hid el ökis elfogadnak meg fogad el az 1. válaszát
2009. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!