Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, ha a lányok hatalmas...

Az gáz, ha a lányok hatalmas igényeinek nem tudok megfelelni és emiatt kezdek megőrülni és minden lányban a gonoszt látom?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 21:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én letudnám írni, hogy milyen lányra vágyok, nagyon is tisztában vagyok vele, de azért nem teszem, mert akkor sokan fellázadnának ellenem. Persze a lányok igényei óriásiak az enyémekhez képest, de mégis én lennék a rossz fiú, ha leírnám mi az ideálom...
2012. júl. 2. 00:30
 12/19 anonim ***** válasza:
talán írd le mégis. Ha már feltetted a kérdést és segítséget vársz, lehet többet segíthetünk, ha ezt is tudjuk.
2012. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 00:52


Ám legyen. Alacsonyabb tőlem, nem túlsúlyos kicsit sem és arcra is tetszen.

2012. júl. 2. 01:18
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a kérdést már egyszer olvastam....és emlékszem a srác igen bunkó és itt csak adja az ártatlant, hogy a lányok a gonoszak, de ő tökéletes és megbántott...
2012. júl. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az igények személytől függően különböznek, viszont ne feledkezz meg a saját igényeidről sem önmagaddal szemben. Vizsgáld meg, hogy te mennyire vagy igényes saját magaddal szemben és mennyire felelsz meg a saját igényeidnek. Ez nagy szerepet játszik az önbizalmad és a belső egyensúlyod szempontjából. Ha úgy érzed, hogy kezdesz " megőrülni " akkor az semmiképp sem utal egy kiegyensúlyozott személyiségre. És nem is a lányok a hibásak ezért, hanem te saját magad.


Valószínűleg még kamasz vagy. Ídővel megtanulod majd, hogy nem hibáztathatsz másokat a saját belső problémáid miatt.


Felelj meg önmagadnak előszőris, mert igazából ezért kezdesz " megőrülni " elsősorban. Talán nincsenek is elvárásaid önmagaddal szemben, ami még rosszabb. Akármelyik is lenne a probléma, neked kell megoldanod. Ne fogd másokra, azzal semmire sem fogsz menni az életben.

Amiután sikerül egyenesbe kerülnöd saját magaddal, gondolkozz el azon, hogy kinek akarsz megfeleni, miért és milyen céllal. Nincs értelme mindenkinek megfelelni és ha valakinek megakarsz felelni akkor az azt jelenti, hogy számodra fontos az a személy és ha ez így van akkor érdemes megerőltetned magad.

2012. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki az igényeidet kérdezte.


Szerintem ezzel semmi baj nincsen. Olyan, mintha azt mondanám, hogy nekem meg a fekete hajú fiúk jönnek be, ez csak ízlés kérdése. Lehet, hogy azok a lányok akikkel találkoztál eddig, ők is csak így vannak, egyszerűen nem jössz be nekik, de nem biztos, hogy amúgy van veled valami bajuk. Nekem is sok fiú ismerősöm van, akiket nagyon kedvelek és egy rossz szót nem tudnék szólni róluk, de egyszerűen nem vagyok beléjük szerelmes és ennyi.

Majd megtalálod az igazit.

2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Alacsonyabb tőlem, nem túlsúlyos kicsit sem és arcra is tetszen."

Ennyi?? Ez semmi.

De nem is ennyi. Ki van zárva, hogy pl. nem zavarna, ha mondjuk büdös, káromkodik, elszórja a pénzed, megcsal, átver, buta, igénytelen, stb... Vagy nem zavarna? Csak legyen alacsonyabb nálad, vékony és tetsszen az arca? A többi, amiket felsoroltam pl. mind rendben vannak? Vagy mégiscsak hosszú az a lista?! Ugye hogy...

2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

ma 19:16


Épp elég nagy dolog, ha ezeknek megfelel, de ennél sokkal fontosabb, hogy adjon nekem esélyt, amit úgysem kapok meg, mert a lányoknak nem jövök be szerintem külsőre.

2012. júl. 2. 22:25
 19/19 anonim ***** válasza:

Neked sem jön be külsőre mindenki, nem? Hát a lányoknak sem. Igen, nehéz megtalálni azt aki neked is tetszik és te is neki. De ezzel nem vagy egyedül. Sőt, mondok még valamit. Nekem nagyon sok srác úgymond bejön, de mégsem járnék vele. És ez szintén igaz fordítva is. Viszont ha úgy állsz hozzá, hogy úgysem jövök be a lányoknak, meg nem tudok megfelelni az igényeiknek, akkor nem is fogsz, mert amit nagyon szeretnek a lányok, az az, ha egy pasi magabiztos. Fogadd el magad, és ha valamin tudsz javítani, akkor javíts rajta!

És akkor sem hiszem, hogy elég neked az amit felsoroltál, és boldogan ugrálnál örömödben, ha egy vékony, nálad alacsonyabb szép arcú, de igénytelen, káromkodós, büdös szájú, buta némberrel hozna össze a sors, aki amúgy ad neked esélyt.

2012. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!