Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek is elegetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek is elegetek van már, hogy folyton meg kell felelnetek a fiatal lányok hatalmas igényeinek?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy már eleve a randin elvárják, hogy nagyon jó képű, magas, izmos legyél, ne legyen csóró, olcsó ruhád, mert akkor már alapból esélyt sem adnak. Ne legyen szemüveged, ne legyél görbe hátú, legyél tökéletes adonisz. Legyél pénzes és persze nagymenő, nagydumás, bunkó is, de egyben kedves. Merd megcsókolni első randin, mert ha nem akkor már elbukod a lányt stb.


Én már szorongok a lányok előtt. :(



2012. jún. 9. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
rinyap*na.. -.-
2012. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Túl sok hollywoodi romantikus vígjátékot láttál, ill. túl gyakran olvasod a gyk szerelem,szex kategóriáját.
2012. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Neked sem kéne kövér, elhanyagolt lány nem igaz?!

Mondom ezt neked fiúként...

2012. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ó ne aggódj, te se jönnél össze ronda lánnyal, szóval kár feltenned a kérdést.

Csak, hogy az agyacskádban rendet próbáljak tenni: a jó képű mindenkinek mást jelent, nálunk ne legyen alacsonyabb, az izom nem olyan lényeg, a pénz csak úgy számít, hogy legyen munkád, ne élősködő legyél, olcsó ruha lehet, de jól álljon, a szemüveg nekem pl. kifejezetten tetszik és sok lányt nem zavar (kontaktlencse létezik ám), ha a padlót súrolja az orrod a görbeségtől, akkor megértem, hogy mehetsz a levesbe, az adonisz is mindenkinek mást jelent, pénzesség nem kell, de ne legyél élősködő, mint írtam, nagymenő nem kell lenned, nagy dumás se, de ne kussolj, bunkó soha nem kell, kedves mindenáron, első randin nem kell csók!

Szóval sírj csak tovább, de a képzelgést hagyd abba!

2012. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a 2-esnek igaza van!
2012. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs belőle elegem. Ugyanis senki kedvéért nem vagyok hajlandó változtatni, főleg nem olyan dolgokon amelyeken nem is lehet. Ha valakinek ez nem tetszik akkor sajnálom. Ha problémája van velem, az az ő problémája, nem az enyém.
2012. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Lesz...om a kis pi..ák véleményét,igényeit,mind elvan szállva magától,és még a tojás héj a popójukon ennyi !!!!!!
2012. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ilyen lotyókkal én már nem is találkozom.
2012. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Én saját magamnak akarok megfelelni.Mindenki fogadjon el úgy ahogy vagyok és kész.

Ha valakinek nem kellek mert nincs pénzem annak akkor se kelljek ha már lesz pénzem.

2012. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!