Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Ez hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez hatalmas dilemma, és már teljesen bezsongtam!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb. 2 hónapja dumálgatunk neten. Képről/videóról tetszik, aranyos, telefonon is beszéltünk, a hangja is aranyos...Anyu kijönne velem a buszmegállóba. Félek, hogy mi van ha nem tetszik a fiú.:S Meg mi van, ha tetszik?:S Segítség. Helyes fiú tényleg, szeretne nagyon találkozni, én is szeretném látni. Mit tegyek?
2011. jún. 12. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Neki nem lenne ciki ha anyád is menne?
2011. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
miért menne ki anyud veled??
2011. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nehogy már anyukáddal menj, inkább egy barátnő!
2011. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon helyesen tetted, h anyukádat is elhívtad a randira!

Ne izgulj, majd kialakul a dolog, ne tervezgess. 2 hónap alatt már csak el tudtad dönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Ha meg akkora a gáz, (pl erőszakos, más, mint neten stb) akkor még mindig ott lesz anyud. Hajrá! :)

2011. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem zavarná, ezt már átbeszéltük. Nekem meg könnyebb lenne mert ha izgulok kb. el szoktam ájulni.
2011. jún. 12. 21:24
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
jajj.nehogymá anyukáddal menj.hány éves vagy? anyukád akkor is ott volt amikor megismerkedtetek? inkább ne is találkozz vele,ha anyud is megy?:S
2011. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk
2011. jún. 12. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen rossz, ha attól félsz, hogy ennyi beszélgetés után nem tetszik... érthető ugyan, de ha nem jön be, akkor max beszélgettek egyet, ahogy eddig is, és mindenki megy haza..


Ez az Anyuddal való kisétálás nekem is furcsa picit. Apumat egyszer kértem meg, hogy csekkolja le a srácot, akivel taliztam hasonlóképp, de úgy beszéltük meg, hogy a srác észre se vegye.. Felírta a rendszámát, és előzőleg megbeszéltünk mindent. :)) (Persze előtte mi is hónapokat beszélgettünk, de hát sosem tudni...)

2011. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egyértelmű!

Találkozz vele! NYilván fiatal vagy még nagyon ha nem csokolóztál még meg ilyesmi akkor sok izgalomtól megkiméled magadat is meg a fiút is,ha vmikor fölhozod témába és elmodndo hogy te még tpasztalatlan vagy nem sok fiúd volt és ennyi. Valószínű ő is így van ha fiatal,csak nem mondja.

Szóval ne izgulj nagyon ő is ugyanúgy parázik majd mint te próbálj természetes lenni ne játsz az eszed!

Sok sikert és tetszel neki azért akar találkozni veled ezt tartsd szem előtt!

2011. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán hatalmas dilemma....talán ha nem neten ismerkednél,akkor nem lenne ilyen bajod...na meg,anyáddal menni randira az több,mint gáz,de Te tudod!
2011. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!