Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neked is ilyen megviselő volt...

Neked is ilyen megviselő volt elhagyni a középiskolát?

Figyelt kérdés
Most tettem le a szakmát, szóval ennyi volt a középsuliból. Úgy volt a terv, hogy kihagyok egy teljes évet (mindig is ezt akartam), hogy kitaláljam, mit akarok csinálni, kicsit élvezzem a fiatalságomat. De most még csak nyár eleje van, és majd megőrülök, olyan elveszettnek érzem magam. Pedig nem szerettem a sulit, de utólag kezdem megkedvelni... Neked milyen érzés volt?

2012. júl. 2. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem tudom tapasztalatot mondani mert még középiskolába járok de ne hagyj ki egy évet mert nagyon rossz lesz elkezdeni dolgozni szeptembertől te is kezd el.
2012. júl. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem az elején annyira nem viselt meg, mint téged, örültem,hogy végre túl vagyok az érettségin,hogy jól sikerült és,hogy végre nyár van. Aztán eljött a szeptember, nem mentem el arra a főiskolára ahova felvettek, mert meggondoltam magam. Elindultam beiratkozni, majd egyszer csak visszafordultam és hazamentem. Na másnap reggel tört rám az az érzés, amit te most érzel, teljesen elveszettnek éreztem magam, végigsírtam a napot. Rájöttem,hogy nem járok iskolába, nincs munkám, nem tartozom sehová. Azóta két év telt el és még mindig nem tudom,hogy mit kezdjek magammal. Viszont minden csak megszokás kérdése. Én hozzászoktam,hogy nem járok suliba és már nem is rossz.
2012. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megkérdezhetem, hogy miért gondoltad meg magad? Azért ez nem egy átlagos dolog.

Szerintem én bele is őrülnék, ha két évig ugyanezt csinálnám. Minden órában fel teszem magamnak a kérdést, hogy mégis mit kezdjek az életemmel, jóbarátomat is ezzel zaklatom mindig, már őt is idegesítem vele.

2012. júl. 5. 06:27
 4/4 anonim válasza:
Az ember ismeri magát annyira, hogy tudja miben jó. Amiben jó vagy, abban sikereid lesznek és ha sikereket érsz el -mindegy milyen téren- akkor biztosan jól fogod magad érezni.Próbálkozz, rengeteg a lehetőség és ne hagyd magad ennyire sodródni az árral... Egyre nehezebb lesz "újratanulni élni".
2012. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!