Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elfogadtátok magatokat?...

Elfogadtátok magatokat? Elégedettek vagytok a külsőtökkel?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom a külsőmet és emiatt nem is merek mások szemébe nézni, se az utcán, se kommunikáció közben.

F/18


2009. júl. 10. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon de néha van amit elfogadok magamon később meg nem tetszik újra:)pedig vannak kik mondják szép vagyok, de pl jó néhány fiú osztálytársam meg lehúzza az így is kevés önbizalmam

meg szeretném hogy ne érdekeljenek hogy mit gondolnak rólam de ez nem fog menni

13/l

2009. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is néha egészen elfogadom (nem elégedett) magam,de mindig jön vki épp roszkor és rossz pillanatban..aki újra és újra a szemere veti nemcsak a külső hibáim de a belsőt is!! És olykor iszonyatosan fáááj!!! :'(
2009. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Milyen külső hibákra gondoltok?
2009. júl. 10. 21:21
 14/17 anonim válasza:
100%
kénytelen vagyok,mi a f_szt tehetnék? nem értem azokat akik sajnáltatják magukat,de azokat meg főként,akik mindenképpen úgy akarnak kinézni mint x vagy y... nem véletlen lett olyan,amilyen..
2009. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadtam magam, de azért vannak olyan napok, amikor utálok tükörbe nézni.

Nagyon sok hibám van, mint akárki másnak. És? Ugyanennyi jó is van bennünk. És aki szeret, az csak a jót látja. Aki meg nem, annak a véleménye meg kit érdekel? :)

2009. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

egész eddigi életemben "rusnyának" tituláltak csak mert kancsal vagyok, és nincs egy szupermodell alakom. most ezek után mégis mit csináljak? nem hiszem hogy valaha el tudom majd fogadni magam.... megszeretni meg főleg nem. maximum beletörődni, hogy ez nem lesz jobb, és egyedül élem majd le az életem... :/

17L.

2009. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
El hát. Úgy nézek ki ahogy kinézek. Sokat adok magamra, de nem viszek semmit túlzásba. Vannak szépséghibáim, de ezekkel teljes mindenki. Pláne hogy azt mondják általában nagyon szép vagyok. A magasságommal viszont gond van, 143 cm magas vagyok, de ebben is csak egy a baki: én ezt imádom. Miért utálnám? Miért utáljuk a hibáinkat? Tegyél meg mindent, hogy a toppon legyél, és hibákkal is fantasztikus leszel. Nekem bevált;) 16/L
2009. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!