Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek emberek szemébe nézni,...

Félek emberek szemébe nézni, miközben beszélek velük. Hogy győzhetném le ezt a félelmet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merek mások szemébe nézni, miközben beszélek velük. Ha lány az illető, akkor félek, hogy azt hiszi, hogy bejön nekem. Ha pedig az illető csávó, akkor pedig attól félek, hogy azt hinné rólam, hogy meleg vagyok.


20/F


2012. júl. 7. 12:52
 1/6 anonim válasza:

Valahogy ettől én is félek...

én azt szoktam hogy az illetőnek a száját vagy az orrát szoktam nézni :D szerintem akkor nem annyira feltűnő..

2012. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én is így vagyok,gyakorolj családtagokkal,vagy valakivel akiben megbízol.
2012. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy félsz, csak nem szeretsz. Én lányként vagyok így ezzel, max akkor nézek a szemébe egy srácnak, ha bejön, egy másik csajnak meg ha idegesíteni akarom.

Nekem az emberek azt mondják, hogy már inkább ne is nézzek rájuk, mert olyan mintha keresztüllátnék a lelkükön, meg az agyukon :D Így meg van oldva a probléma, de beszélgetés közbe én is félre szoktam nézni, vagy legfeljebb állra, hajra...

2012. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen én is így voltam, de már nem... én ha valakivel beszélek, a szemébe nézek, kedves, mosolygós természetű vagyok, úgyhogy fenyegetésnek sem "veheti" érdeklődve tekintek a beszélgető partnerre, és igenis jó a szemébe nézni... hogy nézne az is ki, ha beszélek valakihez, de az üveget bámulom.... vagy a combjait nézem szegény lánynak... (na a kanos majom-.-") a Szem a lélek tükre, velem is szokták tartani a szemkontaktust... szerintem illik, bár természetesen, vannak a tudat alatti reakiciók, elnézés, elfordulás, száj eltakarása beszéd közbe... erről az illető "nem tehet" ez tudat alatti testreakció, (nem érdekli a partner, visszahúzódó, félénk,) stb:) 20/F
2012. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, max. 1 pillanatra szoktam csak a szemükbe nézni.

14/l

2012. júl. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ezzel én is így voltam úgy 14 évesen.

de az hogy valakinek a szemébe nézz az egy alap dolog egy kontaktusnál,teljesen mindegy,hogy férfi vagy nő az illető.

ha nem nézel valakinek a szemébe akkor nyuszinak és tiszteletlennek fognak tartani.

ha határozott ember akarsz lenni akkor igen is nézz mélyen a szemébe annak akivel beszélgetsz.senki nem fogja azt hinni hogy meleg vagy vagy,hogy bejön neked,mert ez egy alap dolog.

19/F

2012. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!