Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is járt így fiúk?

Más is járt így fiúk?

Figyelt kérdés
Beleőrültem, hogy folyton a legjobb formámat akarom mutatni a lányoknak. Például, ha kimegyek utcára tökéletesen egyenes háttal próbálok járni, mert van egy kis görbeségem és ettől biztos nem vagyok valami vonzó, férfias, vagy az is gond, hogy alacsony vagyok, szóval emiatt is próbálok egyenesebbnek, magasabbnak látszani. Akkor ott van az átkozottul erős vékonyságom, leginkább a csonti, vékony karjaimat szégyellem, nyáron főleg látszódik, hiszem ilyen forróságban nem lehet eltakarni, mint télen. Akkor ott van az is, hogy hatalmas orrom van, ez is szégyelnivaló, biztos sok lánynak emiatt nem kellek. Na meg próbálok alfás lenni, határozottan, magabiztosan járni, ha jönnek velem szembe lányok, próbálok szemezni velük, nem lenézni a földre, ezt már sikerül is elérnem, legalább erre büszke lehet, de amúgy így is rakás szarnak érzem magam, aki totál esélytelen a neki tetsző lányoknál. Egyszerűen azt érzem, hogy sosem tudok elég jó és helyes lenni a lányok szemében és megőrülök. :/

2012. júl. 8. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Valakinek biztos tetszel majd. Menj el kondizni, futni, edzeni hogy ha már vékony vagy, legyen rajtad izom is. A lányokat meg ne a kinézetedel akard, hanem a stílusoddal megfogni. Legyél vicces, jófej, keresd a társaságukat, de legyél fiúkal is, stb. Remélem segítettem.


off: az elő mindenhova belinkeli ezt a kérdést -.-

2012. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülök,l hogy a srácoknak is vannak hasonló gondjaik :D

Nyugi, valakinek biztos bejössz, amúgy sem csak a külső számít, de nem hinném, hogy olyan ronda lennél, csak kissé önbizalomhiányos.

Járj el gyúrni a haverokkal, hátha attól több lesz az önbizalmad! :D

2012. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam az az érzés,hogy nem nézek ki elég jól,tavaly jött el,aztán gyúrtam 3 hónapot és kétszer akkora karom lett,úgyhogy jó dolog a kondi.Nekem annyiból volt nehezebb,hogy volt háj,amit leadjak,és ez a mai napig nem sikerült,mert lusta vagyok másfél órát bicajozni:D


De egyértelmű,gyúrni kell,ahhoz tanácsokat pedig bodybuilder.hu-n vagy tesztoszteron.hu-n kapsz.

2012. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!