Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a lány, aki tetszik, régen pszichiáterhez járt, ez taszító lenne számotokra fiúk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem lenne baj.
2012. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenkinek vannak lelki gondjai, amiket gyakran egyedül nem tudunk kezelni.
2012. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem...


Elég sekélyes értelmi szintre vall, ha valaki azt hiszi, hogy pszichiáterhez / pszichológushoz csak a retardáltak járnak... :) Szerinted a celebek közül miért van mindenek személyi pszichiátere?


Abszolút nem lenne taszító.


23/F

2012. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

több ilyen haverom is van, akik férfi létükre "mondták fel lelkileg a szolgálatot" persze csak egy időre

szerintem nem taszító

2012. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mert kb én is ebben a szakmában vagyok.


És biztos megvolt annak az oka hogy miért járt oda. Az már más kérdés, hogy szerintem egy pszichiáter teljesen felesleges!!!! Mert nem ő változtat meg.


Viszont annak örülnék ha elmondaná idővel h miért járt oda. Mert ha tudod , és a csaj megtetszik beleszeretsz akkor azon tudsz még jobban még többet segíteni...

2012. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

" retardáltak járnak... :) Szerinted a celebek "


Akiket "celeb"nek hívunk azok retardáltak. LSD valóvilág

A normálisak a sztárok. PL Caramel, Bocsi.



A kérdésre, hogy nem, nem taszítana. (kivéve ha valami sorozatgyilkos volt)

2012. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 tetro ***** válasza:
pszichiáterhez vagy pszichológushoz járt?
2012. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy bezárták-e valamikor az OPNIba vagy nem.
2012. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Akiket "celeb"nek hívunk azok retardáltak - nem minden esetben... azért hoztam ezt a példát, mert ők pontosan tudják, hogy szükség van az embernek pszichológusra sok életszakaszban, és meg is tehetik, hogy járnak magánúton egyhez (mivel náluk pénzügyi akadály tuti nincs).


Egyébként celebnek számít minden közismert ember, pl a kedvenc előadód / színészeid is. Ők is retardáltak? Mind az összes? :)

2012. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

kedves 19:52-es!


a pszichológusnak semmi köze nincs a pszichiáterhez és a terrapeutához meg ezekhez.


AZ alapjába véve TANÁR!

lásd wiki: A pszichológus olyan személy, aki egyetemen – nappali, esti, levelező vagy kiegészítő formában – pszichológia szakos diplomát szerzett, és a gyakorlatban, az oktatásban, a kutatásban e tudomány elveit és módszereit hivatásszerűen alkalmazza.

[link]

2012. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!