Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bátorság és önbizalom növelő...

Bátorság és önbizalom növelő feladatokat írnátok?

Figyelt kérdés
nem válaszokat nem akarok és jobban szeretném érezni magam hogy bátrabb é s önbizalmas vagyok

2012. júl. 9. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
"A kutatómunka a valódi egoistákat kedveli, azokat, akik a saját örömüket és kielégülésüket hajszolják, de ezt a természet rejtélyeinek megoldásában találják meg." Szent-Györgyi Albert
2012. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt szép lassan lehet csak "fejleszteni", írj fel apróbb dolgokat magadnak minden nap, nem tudom mennyire nincs önbizalmad, de pl ilyesmikre gondolok, hogy : - x-el többet beszélek ma / odamegyek ma y-hoz beszélgetni... Vagy bármit, aztán nap végén kipipálod amit sikerült megcsinálni, és ez nagyon sokat tud jelenteni. Csak mindig egy kicsit nehezebb "feladatot" kell magadnak felírnod, mint amit éppen meg tudnál csinálni erőfeszítés nélkül, de ne is túl nehezet.
2012. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem absolút nincs önbizalmam.:(
2012. júl. 9. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!