Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ennek a pszihológiai...

Valaki a tömegből kérdése:

Mi ennek a pszihológiai magyarázata?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom a maszkokat, készíteni, viselni a látványukat azt a tényt hogy elfedik az arcom és egy más emberré tetszenek. A kedvenc zeném a Slipknot, azt hiszem nem is kell mondanom miért. A tulajdonomban 4 saját magam által készített egyedi darab van. Miért szeretem őket ennyire, mit jelent ez?

2012. júl. 12. 20:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A pszihológia nem csak az emberi elme betegségeivel hanem az összes érzelemmel ezek konteksztusaival, viszonyával, kivetülésével valamint az emberi viselkedésformák elemzésével foglalkozó elméleti általános alaptudomány. Amúgy nem volt különösebb problémám a környezetemmel, legalább is nem több mint egy átlagos gyereknek.


Őrülök hogy neked is tetszenek a maszkok, Az én maszkjaim közül mindeki egyéniség, mindeki egy darab belőlem.

2012. júl. 12. 22:06
 12/23 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy felraksz egy képet a maszkjaidról? Nagyon kívánri vagyok rájuk. :) priviben is küldheted.
2012. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Áh,egy bajtárs. Nekem gyűjteményem éke egy házilag készített guy fawkes maszk.
2012. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Szia! Olvastam a kérdést, és kicsit furcsállom. nem igazán értem. én pszichológiát tanulok. Nyilván mindenkinek van valami hobbija, amit szeret csinálni, amibe jó, és élvezi.

Az, hogy te szereted késziteni a maszkokat, ez egy jó hobbi.

De imádot hordani is mivel úgy érzed elfedi az arcod és más emberré tesz....tehát elképzeled olyankor hogy te más valaki vagy? talán nem vagy magaddal megelégedve? önbizalom hiány?

2012. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

[link]

itt van mindenkinek akit érdekel

és köszönöm az eddigi válaszokat

2012. júl. 13. 11:15
 16/23 anonim ***** válasza:

Huhh hát ezek nagyon jók lettek:D

(16/L aki a fekete maszkos rajongó)


Van tehetséged hozzá:D Horror filmekbe tervezhetnél párat xD :D:D..szerintem elfogadnák:D..


am. amikor ezeket készíted, érzel is valamit? úgy értem ezek nem "békés" maszkok..hanem kicsit hátborzongatóak..szereted a horrort?:D

2012. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
elég sok bennem az elfolytott agresszió, lehet hogy ez játszik közre a maszkok bizar megjelenésében.
2012. júl. 13. 12:45
 18/23 anonim ***** válasza:
ezek krva jók, Szerintem csinálj párat és tedd föl vaterára,vinnék az fix.
2012. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A helyesírásod egyenesen borzalmas, ne haragudj. Szerintem olvass többet. Kétszer is leírtad, hogy pszihológia, pszichológia helyett. Meg ez az elfolytás szó is pofán vágott. Az elfojtás.

Egyébként nyilván van valami pszichológiai magyarázata, de kérdés, hogy jobb-e lesz neked tőle.

Nekem amúgy a vasálarcos büntetés jutott eszembe a középkorból.

2012. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát igen a helyesírásom tényleg rossz, magyar tanárom is mondja mindég és igaza van. Igen olvasnom kellene többet, de állandóan tele vagyok feladatokkal és soha sincs rá időm.
2012. júl. 13. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!