Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ennek a pszihológiai...

Valaki a tömegből kérdése:

Mi ennek a pszihológiai magyarázata?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom a maszkokat, készíteni, viselni a látványukat azt a tényt hogy elfedik az arcom és egy más emberré tetszenek. A kedvenc zeném a Slipknot, azt hiszem nem is kell mondanom miért. A tulajdonomban 4 saját magam által készített egyedi darab van. Miért szeretem őket ennyire, mit jelent ez?

2012. júl. 12. 20:53
1 2 3
 21/23 LeftBehind ***** válasza:

Szerintem nem tetszik,ha az emberek látják az érzelmeidet,reakcióidat.Így nem tudnak megismerni,nincs mit ellened fordítaniuk ráadásul egyes emberekben félelmet is kelt.Nekem is a Slipknot a kedvenc zenekarom.A zene maga a legelborultabb,amit valaha hallottam,Corey Taylor szövegeivel pedig világot lehetne hódítani.A jellemzést döntsd el te,hogy mennyire jellemző rád,én csak magamból indultam ki.

Ui.: Tudnál képet küldeni a maszkjaidról? Kíváncsi vagyok rájuk.

2012. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 LeftBehind ***** válasza:
18/F
2012. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de ezek maszkok azért elég ijesztőek,nekem egy kicsit betegesnek is tűnnek. A válaszaid alapján egyébként szerintem nem vagy egy átlagos valaki,sőt én érdekesnek/kicsit elvontnak talállak. A kritikát is egész jól fogadtad ami mindenképp plusz pont:) A kérdésedre válaszolva pedig,lehetséges,hogy nem vagy megbarátkozva önmagaddal ezért szeretsz maszkot viselni,mert mögötte elrejtheted az arcodat vagyis saját magadat,a személyiségedet. Vagy lehet,hogy félsz kilépni a sötétből és megmutatni a többieknek,hogy "igen ez vagyok én,ilyen vagyok." Van valaki a közvetlen környezetedben akiben teljes mértékben megbízol? Vagy ért valami trauma ezzel kapcsolatban? Egyébként nagyon érdekel a pszichológia.
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!