Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy csomó...

Miért van az, hogy csomó emberrel összebalhézok, nem nagyon vannak barátaim? Zárkózott vagyok és ideges, nem tudok lazán élni, sosem bocsátok meg.

Figyelt kérdés

Valahogy akiben kicsit is lappang az elfojtott harag, azt én felszínre hozom és összekapok vele. Nem tűröm, ha beszólnak, sértegetnek. Egy-egy közösségben csak a kívülállósághoz értek, nem tudok rendesen beilleszkedni sehova.

Attól félek, hogy komoly pszichiátriai betegségem van. Nem szeretnék így élni, évek óta szenvedek.


2012. júl. 13. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy így fogalmazom meg, de téged valaki elbaszott. a szüleid, a párod vagy akárki más. nem tudom miért van ez, de hasonló problémám van nekem is :/
2012. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LeftBehind ***** válasza:
Hát gyerekek...az osztályban szinte mindenki rühell,mert nem hagyom magam basztatni,egy igazi barátom sincs,az egyetlen szenvedélyemhez tehetségtelen vagyok,csajom sose volt és tele a tököm az életemmel...üdv a klubban!
2012. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán pár olyan türelmes ember kellene hozzád, aki meghallgat és megért, és nem haragszik rád.
2012. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2012. júl. 15. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nevezhető betegségnek, és gyógyszerekkel semmiképp sme kezelhető/kezelendő. Jellemfejlődés átmeneti szakasza, ez később változhat. Szerintem.


Próbáld megállni, hogy felszínre hozd a haragot, próbálj békés lenni. Valami másban kellene levezetned a feszültséget, akár sportban. A beszólásokat, sértegetéseket pedig, ha érzed, hogy nem jogosak, egyszerűen mellőzd. Elvégre, ha megsértődsz, az annak a jele, hogy magadban igazat adsz a másiknak.

2012. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!