Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit cisnáljak? Elegem van nem...

Mit cisnáljak? Elegem van nem értitek? Unom az egész k. életem. Mi van már?

Figyelt kérdés
Utáljatok gyerünk.. mindenki.. nekem cska unalom jut és magány hajrá!
2012. júl. 16. 00:45
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
de hát mégis mit? az én problémamegoldásom=0
2012. júl. 16. 01:32
 12/38 anonim ***** válasza:

Látom igen rossz hangulatodban vagy. Elsőnek azt ajánlom, hogy holnap(ma) aludj, ameddig csak tudsz, pihend ki magad, úgy rögtön jobb az ember hangulata. Másodszor keress valakit, akivel tudsz beszélgetni, akár itt, ha máshol nem tudsz, és beszélgess. Jobb, mint a semmi. Aztán még ott vannak a kreatív hobbik, azokkal is érdemes próbálkoznod, rajzolás, zenélés, ilyenekre gondolok. Végső esetben, ha nagyon nem tudsz mit kezdeni magaddal takarítsd ki, vagy rendezd át a szobád.

A hozzászólásaidhoz meg annyit csak, hogy hidd el, senki nem utál, senki nem néz le. Biztos sokan szeretnek, csak neked nem tűnik fel.

2012. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Például keress barátokat a neten,vagy olvass,vagy nézz filmet,vagy menj el szórakozni,moziba,színházba,parkba sétálni,pasizz be,takarítsd ki a szobádat,segíts anyukádnak főzni néha,vagy rajzolj,esetleg tanulj énekelni,menj el biciklizni,de sportolhatsz is,aerobikozz,vagy menj el táncot tanulni,stb,most csak ennyi jutott eszembe hirtelen:D
2012. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

nincs sjanos egy fillérem sem.. diákmunkát kerestem de nincs hely..meg nem tudok önéletrajzot írni

a netes barátkozás meg borzastó mindheol abberrált barmok vannak..oylanok,mint én

aki normális messze lakik..

mindig van vmi

én főzök itthon a szobám meg 50edszerre rendezem és takarítom ki

2012. júl. 16. 01:49
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beszélgess valakivel, aki messze lakik interneten, minthogy egyedüllétedben rádtörjön a depresszió, nem? Isten megteremté a millió messenger programot, hogy az emberek képesek legyenek nagy távolságokból is kommunikálni egymással. :D
2012. júl. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenhez feltétlenül pénz.Az osztálytársaiddal mi van?Hívd fel őket,vagy írj nekik,lehet hogy ők is unatkoznak.Kitalálhatnátok valamit együtt:)
2012. júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:

Én is 17 éves vagyok és én is sokszor éreztem magam így, de hidd el, jobb ha még csak nem is gondolsz olyanokra, hogy "mindenki utál, szar az egész életem, szerencsétlen vagyok", főleg ne írd le, csak rosszabb lesz. Próbálj meg pozitívan gondolkodni, tudom, hogy nem könnyű, de jobb lesz.

Mindenben keress valami jót, még ha úgy tűnik, hogy nincs is.

Ilyenkor a Facebook-ot nem ajánlom, nekem speciel attól ilyenkor csak rosszabb kedvem lesz. Inkább nézz valami jó filmet, vagy tényleg, ahogy az egyik hozzászóló mondta, pihenj egy kicsit, lazulj el és ne stresszelj.

Tényleg próbálj meg valakivel beszélgetni, aki igazán közel áll hozzád. Vagy esetleg ha van kutyád vagy macskád, akkor foglalkozz vele egy kicsit.

Gondolkodj el azon, hogy mi az, amit tényleg szívesen csinálsz és ha lehetséges, tedd azt.

Az a lényeg, hogy ne keseredj el, mert ha még nem is akarod bevallani magadnak, te is tudod, hogy ennél lesz jobb is.

2012. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Nem élvezek semmit az életben.. Most is egyedül vagyok itthon:( Belehalok már ebbe..
2012. júl. 16. 02:11
 19/38 anonim ***** válasza:
Próbálj meg aludni,holnap biztos egész más színben fogod látni a világot!:)
2012. júl. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
de nem tudok,mert egyeüdl vagyok itthon és utálok egyedül lenni és nagyon félek..
2012. júl. 16. 02:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!