Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit cisnáljak? Elegem van nem...

Mit cisnáljak? Elegem van nem értitek? Unom az egész k. életem. Mi van már?

Figyelt kérdés
Utáljatok gyerünk.. mindenki.. nekem cska unalom jut és magány hajrá!
2012. júl. 16. 00:45
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Jobban:) most nem vagyok megőrülve,de a probléma még mindig megvan. Tudjátok engem már semmi se tesz boldoggá. FOgalmamsincs mit kezdhetnék magammal:( Segítetek? Azt se tudom mik vannak a világban. Egy ember van,aki szeret a barátom. A csládom utál nem tudom az okát..el is vertek sokszor..nagyon barátok sem jutnak.
2012. júl. 16. 15:46
 32/38 anonim ***** válasza:
Tessék, van egy barátod, akár boldog is lehetnél. Miért nem vagy vele állandóan? Ha ő szeret téged, vele foglalkozz, ne másokkal. :D
2012. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
jaj én nagyon szívesen lennék vele mindig:D de annyira elfoglalt..ígyis vele voltam 4 napot egyfolytába..nem lehetek mindennap vele sajnos:(
2012. júl. 16. 19:42
 34/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben is igazad van. Még egyszer kérdezem: Valami kreatív hobbi esetleg? Rajzolás? Zenélés?
2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

zenélés esetleg zongora vagy gitár csak akkor zenesliba kéne menni annak meg májusban volt a ,,válogatója".

Még a sportok vonzzanak engem.rÉGEBBEN is sportoltam voltam Eb-n is:D csak nagyon nagyon drága:( biciklim meg nincs. Futni szeretek de egy idő után megunom azt is. Viszont van görkorim:) Csak jó lenne egy társaság hozzá. Táncolás érdekel.

2012. júl. 16. 20:03
 36/38 anonim ***** válasza:
No, a gitározással kapcsolatban azt tudom tanácsolni, hogy hagyd a zenesulit a fenébe, szerezz egy gitárt, és otthon internetről tanulj. Én is azt csináltam, nem is vesztettem sokat, rövid zeneiskolai tagságom alatt ezerszer untam meg a népdaltöredékeket.
2012. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Mennyibe van egy gitár?
2012. júl. 16. 20:16
 38/38 anonim ***** válasza:
Igazából az csak attól függ hol, meg milyet akarsz venni. Ilyen-olyan boltokban már kapni 5-7 ezer pénzért is, de ennyi pénzért nejlon húros gitárokat adnak. Inkább költs egy kicsit többet, és vegyél egy normális fémhúros gitárt, a legolcsóbbat csak akkor vedd, ha nincs más lehetőség. Egyébként vaterán érdemes nézelődni.
2012. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!