Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok rosszat a családomn...

Nem akarok rosszat a családomnak, de élni sem akarok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyedül a család tart vissza attól h megöljem magam, de csak azért mert nem akarok nekik rosszat... azzal elbąsznám az ő életüket is.
2012. júl. 18. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert mi a gondod?

Mindenen lehet segíteni, soha nem add fel... egyébként meg most rossz kedved van, de igazán csak akkor leeht az ember boldog ha néha rossz kedve is van :)

2012. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából már megbántam h kiírtam, mert úgyse tudom senkinek átadni amit érzek, mivel nem az én életemet éli... csak én tudnék segíteni magamon, de amikor szembesülök az sok emberrel, akiknek nem kell semmit tenniük a normális életért...mindig visszaesek ebbe az állapotba.
2012. júl. 18. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Néha én is így gondolom.
2012. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy mit érzel. Némelyik embernek megadatnak olyan dolgok, amelyek másnak nem. Valakik a készbe születnek és valakik nem. Én is gyakran elkeseredem, amikor ilyen dolgokat látok és legszívesebben kilépnék ebből a körforgásból.

22/F

2012. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ó, hát ez ismerős. Hogy olyan jó másoknak, minden olyan könnyen megy nekik, nekem meg nem.. Elkezdtem önsegítő könyveket olvasni, és most szeretek élni. Semmi nem változott meg, csak én.
2012. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
ugyanmár.. honnan tudod ,hogy nem érti meg senki? én például teljesen áttudom érezni.. 14.l
2012. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

"sok emberrel, akiknek nem kell semmit tenniük a normális életért"


Akiknek most rossz az életük, később jobb lesz, illetve fordítva.

2012. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!