Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész nap itt ülök már 8 éve,...

Egész nap itt ülök már 8 éve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Van egy olyan problémám, hogy 2. osztályos koromban mikor megkaptuk az első számítógépet, elég sokat játszottam rajta, később mikor lett egy komolyabb, kb. 1 évre rá, napi 12-16 órákat is itt ülök/ültem (mostonában kicsit javult 8-12 órára) , de már szeretnék valami mást is csinálni, de egyszerűen ha nem vagyok itt akkor fekszem/tvzem.. barátaim nincsenek, vagyis vannak, de nem igazi barátok, akik kijönnének velem bárhova is... mást meg nem tudom, szerintetek hogyan tudnám elérni azt, hogy max. napi 1x üljek ide és fél-1 órára? mert kb. ennyi idő kellene, hogy a fontosabb dolgokat elintézzem a számítógépen, de nem tudom hogy érhetném el, egyszerűen "függő" lettem.



2012. júl. 20. 02:16
 1/7 anonim válasza:
53%
foglald el mgad mással 6-kor kej fel minden nap és dolgozz valamit meglátod nemlesz kedved a gép előtt ülni mert hulla fáradtan zuhansz az ágyba!
2012. júl. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem nagyon van munka a környéken, a nyárra kerestem pedig.


2. válaszoló: Nem szarom magam össze gép nélkül, egyszerűen csak nincs mit tennem helyette. Wrre próbálok megoldást keresni, és képzeld, saját magam is rájöttem, hogy ez ROSSZ, és a változtatáshoz kértem segítséget, nem véleményt, legközelebb valami értelmeset írj!

2012. júl. 20. 02:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Kösd le magad valamivel, mondjuk tanulj valamit.

Japán az tökéletes. Lehet, hogy a gép előtt tanulod (ha ingyen akarod), de attól még lehet gépezésnek nevezni, és késöbb még jól is jöhet. Ki tudja, lehet ott fogod leélni az életed nagy részét...

Vagy sportolj.

A legjobb, ha mindkettőt elkezded.

2012. júl. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a sportoláson már amúgy is gondolkodtam...
2012. júl. 20. 02:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi mindent csinálsz a gépen? :)
2012. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy önsegítő csoportot, asszem van gépfüggőknek is, vagy pszichológus.
2012. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj el kirándulni a természetbe, egy csomó szép felfedezni való hely van. Kezdj el sportolni, ne csak gondolkozz rajta. Pl. futás, biciklizés, konditerem... Csináld rendszeresen. Ezek közben lehet új barátokat is találni.
2012. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!